Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet, ha egyszercsak...

Baj lehet, ha egyszercsak megszũnnek a tünetek?

Figyelt kérdés
Lassan 9 hetes terhes vagyok és most eszméltem rá, hogy nincs az az émelygés meg amit eddig éreztem. Tegnap meg tegnap elôtt sokat fájt a hasam is... Most meg hiretelen felszívódtak, amiket eddig éreztem... Normális ez vagy nem? :/
2014. szept. 13. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, örülj neki. Ha nem vérzel és nincsenek erős görcseid akkor csak a tünetek hiánya miatt ne aggódj :)
2014. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs más, csak annyi, hogy elmúlt minden és átvette a helyét az ingerültség. Minden idegesít. Még én is idegesítem magamat, ha van egyáltalán ilyen. :D
2014. szept. 13. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Jah, néha én is összeveszek magammal:D

Viccet félre téve:)

Valóban örülj neki,hogy nincsenek tüneteid:) Majd lesznek csak másmilyenek:) Nekem ugyan nem ilyen korán ( 9.hét) de nekem is úgy értek véget a tüneteim mintha elvágták volna. Egyik nap hánytam,émelyegtem,fáradt voltam. A következő nap már SEMMI bajom nem volt! De komolyan semmit.. Ez a 14.hét volt.

Most 26+6 hetesen vannak tüneteim csak már nem az émelygés,hányinger..:(

Nincs baj se veled se a babával.. Élvezd az állapotot mert hamar elmegy az a bizonyos 9 hónap:)

Boldog babavárást!

2014. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is! :)
2014. szept. 13. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:

9-dik héten jöttek elő, egyik napról a másikra, és a 20-dik hétig kínoztak. Aztán hirtelen egyik napról a másikra megint eltűntek.

Az elején annyira szerettem volna, ha lennének tüneteim, utána már visszasírtam azt az időszakot, amikor nem voltak.

Ez normális, nyugodj meg. :)


39+6 hkm

2014. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!