Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26hetesen hol van a meh...

26hetesen hol van a meh teteje? Hasonlo koru kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most lepek a 26.hetbe es kulonos helyeken erzem mar a babamat.. Neha egeszen lent a szemeremcsontomnal maskor az oldalamon latom hogy rugkapal,mostanaban pedig mikor ulok olyan mintha a bordam alatt mozgolodna. Vajon a bordamnal mar o lenne? Kicsit korainak tartanam :)

Hasonlo koru kismamik ti hogy vagytok? Nekem neha olyan erzesem van mikor ulok,hogy a bordam alatt vam minden szervem ami csak elmozdulhat eredeti helyerol :))))


2014. szept. 16. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
En is most lepek a 26 hetbe ill. Holnap. Jovo heten menyunk 4d uh-ra nagyon izgulok. En is ugyanezt erzem amit te. Ha ulok a mellem alatt en is korainak gondolom de biztosan tudom hogy o az. Nagyon intenziven erzem. Te hogy vagy kedves kerdezo, mikorra vagy kiirva? Hany kg hiztal? Kikerekedett mar a pocakod?
2014. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem nem gond,hogy írok,én vasárnap töltöttem a 27.hetet:) Én úgy olvastam,hogy a méhed/méhünk 3 cm-el a köldök felett van. Én is éreztem a kisasszonyt a jobb bordám alatt,eddig csak ülő helyzetben 2×:) Biztos ő volt..:) Egyik nap én is egészen lent éreztem a szeméremcsontomnál csuklani,másik nap a köldököm vonalában rúg-kapál:) Sok helye van,pikk-pakk megváltoztatja a helyzetét:)

Egyébként köszönjük jól vagyunk,sokat mozgolódik:) Mondhatnám,hogy "eddig" tünetmentes,"könnyű" a terhességem. Estére keményedek,"elfáradok" Nagyon jó az étvágyam,bár a gyomrom és az emésztésem sokszor "rosszalkodik".. Eddig 6kg híztam. December közepére várjuk a leányt4:)

Kedves kérdező te hogy vagy? Kisfiad lesz vagy kislány? Hogy vagy? Mi minden van már meg a picurnak? Esetleg megvan már a kicsi neve?

Üdv:)

2014. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utoljara 2hete voltam dokinal,akkor +1kgnal jartam

Nekem is sokat mozog a babam,nem is tudom mikor alszik :)))

A hasam alja mar szep kerek :) eszreveszik idegenek :)

December 25re vagyok kiirva :) remelem elobb jon egy hettel,hogy berakhassam a fa ala :) amugy kiscsaj :)

2014. szept. 16. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia én december 23-ra vagyok kiírva. 2. baba. 1. baba lány, alig mozgott-napi egyet rugott kábé:D Ő teljesen lenn volt.

Most a 2. baba, szintén lány, de szöges ellentéte az elsőnek. Fönn van teljesen és ami durva, hogy a hasam alja puha, köldöktől fölfele meg kemény. Én már jópár hete észlelem a bordáim alatt. Azt olvastam, hogy a méh falát megrúgja a gyerek és a méh megüti a belső szerveinket és azt érezzük. Ha valami olyan szervet talál el, akkor kevésbé érezzük, ha érzékeny területet érint a méh, akkor fáj jobban. Néha ha fekszek, látom, hogy rugdos, de van, hogy szinte nem is érzem, pedig látszik a rugdosás. Már nagyon látványosan rugdos. Főként fölfele rugdos, meg oldalra, nagyon ritka, hogy lejjebb érzem, de csak a bugyivonalamig megy le. Teljesen alul őt talán 1x éreztem.

2014. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!