Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hidegben kevesebbet, melegben...

Hidegben kevesebbet, melegben többet mozog a picur?

Figyelt kérdés
Csak mert miota hűvösebb az idő azóta kevesebbet mocorog. Mikor melegebb volt az idő szinte egész nap rugdalózótt. Nagyon nehéz ezt megszokni állandóan azt hiszem hogy baj van. Az időjárás befolyásolja vagy csak egyszerűen nem mindig egyformán mozognak? Egy hete még erőteljesen rúgott most meg vsak mocorog s azt is nagyon keveset. Baj lehet?

2014. szept. 18. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagy hidegvèrű? Neki 37 fok van mindìg.
2014. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam az időt mivel többet olvastam itt hogyha esős az idő kevesebbet mocorognak. Nem arra értettem hogy fazik vagy melege van
2014. szept. 18. 08:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából én nem azt gondolom,hogy konkrétan az idő befolyásolja.. Sokkal inkább a front! Tehát ő nem azt érzi,hogy basszus..de meleg van ma kint,sem azt hogy huhh mindjárt megfagyok:) Hanem a front változást! Ezért is mozoghat kevesebbet-illetve többet! Érdekes mert én mindig azt hittem melegbe sokat mozog.. Mikor picit hűvösebb lett lustább volt! Most hogy esik,borul,hűvös van, egész egyszerűen le sem áll már 3 napja:) Tehát igaz hogy melegbe aktív volt,de most hogy jön az őszi idő a folyamatos front változás úgy ő egyre aktívabb:)

De az is lehet,hogy egész egyszerűen szépen növöget,cseperedik és szimplán jobban érzem a mocorgást :)

Üdv 27+4hkm

2014. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!