Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok! És ma...

12 hetes terhes vagyok! És ma érztem a hasamba olyan érzés mit még soha sem! Olyan volt mintha bugy borékolna valami a hasamba! Ez lehet már a babocám? és meg tudja már mondani az orvos a kisbaba nemét?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem a babád mozdult meg.Azt hiszem a 12hetes vagy a 16 hetes u.h már megtudják mondani.bár én már 7 hónapos voltam mikor hajlandó volt megmutatni magát a kislányom.
2008. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én még nem hiszem, hogy a babát érezted. Még korai kicsit! Nekem a 12. heti UH-on már azt mondta a doki, hogy lehet sejteni a nemét, aztán később be is igazolódott, igaza lett! Kisfiam lesz! :)

Egyébként, ilyenkor még tévedhetnek, sok doki nem is mondja meg, hogy mit lát, mert hátha hülyeséget mond.

2008. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Első babánál szerintem ilyen korán még nem lehet érezni. Nekem közvetlenül a 18.heti uh vizsgálat előtt mozdult meg. Akkor mondta azt a doki,hogy fius jellegű. Aztán a következőn már biztosra mondták hogy fütyink van. :)
2008. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. gyermekem is ekkor mozdult meg, a 13 hetes uh-on megsaccolta a nemét, és beigazolódott.Elsőnél 14 hetesen mozdult meg, de ott nem tudták megmondani.
2008. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat boldog babavárást!
2008. aug. 10. 07:58
 6/7 anonim ***** válasza:
én 10 hetes és 6 napos vagyok, és én is éreztem!!! a babócám kb 3 centi korul jarhat, azt gondoltam, hogy nem lehet, akkor se, ha hasaltam, de ha más is érzi, most beleultetted a bogarat a fejembe!
2008. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is első babámat várom, és a 12. héten én is bugyborékolást éreztem a méhemnél, többször is egy nap. Szerintem csakis a baba lehetett, mert ilyet még sose éreztem azelőtt! Most 13+3 vagyok, de azóta nem éreztem ilyen intenzíven, csak akkor 1 napig. Néha érzek gyengén hasonlót, de arra nem mernék megesküdni, hogy a baba.
2008. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!