Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5 hetes terhességnél 3,5...

6+5 hetes terhességnél 3,5 mm-es petezsák kicsinek számít, vagy korának megfelelő? Az uh képen egy kis fekete folt látható, ha belenagyítok, abban egy kis fehér folt. Az uh képen ez áll: 3.5 CLA/60R.

Figyelt kérdés
Pontosabban a doki azt mondta, hogy látja a petezsákot, 3 mm, korának megfelelő, viszont a papírra azt írta, hogy petezsák kialakulóban. Következő uh 8+4 naposan lesz. Duphastont kell szednem, magne b6-ot és kismamavitamint szedek.
2014. szept. 22. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen voltam, nekem akkor 10 mm-es szabályos petezsákot írtak a papíromra. Nekem kicsit picinek tűnik a tiéd, de lehet, hogy később fogant illetve természetesen az orvos véleménye a mérvadó nem az enyém.
2014. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen volt 21 mm. De tényleg, ha orvos szerint korának megfelelő, akkor rá hallgass.
2014. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4+5 hetesen volt 8x3 mm szabályos petezsák.

Lehet, hogy később fogant. Ne aggódj! :)

18+1 hkm

2014. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg félreértettem és az embrió 3mm?? De akkor miért mondta, hogy korának megfelelő és miért írta a papírra, hogy petezsák kialakulóban .... nem értem :(
2014. szept. 22. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van benne egy kis folt, lehet hogy az embrió a 3mm, de akkor azt mondta volna. Hm nem értem :( Mást nem mondott?
2014. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mást nem. Csak hogy minden rendben, de azért ad duphastont.
2014. szept. 22. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg akkor, ha ő azt mondta hogy minden rendben, végülis ő az orvos :)
2014. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!