Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelenthet, ha egy kevés...

Mit jelenthet, ha egy kevés alvadt vér jött ki belőlem, mindenféle görcs nélkül? Előtte kis barnázás (az előtt és után semmi gond)

Figyelt kérdés
17. hétben
2010. jan. 20. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de szerintem ez nem természetes. Én azonnal hívnám az orvosomat és megkérdezném tőle. Nálam a 16. héten volt egy pár csepp vér (piros), rögtön mentem orvoshoz, de minden rendben volt, előtte és utána sem volt semmi gond, de fenyegető vetélés jele lehet. 2 hétig feküdtem.

Most már a 27. héten vagyok.

2010. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fel is hívtam az orvost, aki annyit mondott, hogy várjak két napot. Ha addig elmúlik, jó, ha elkezdek görcsölni vagy/és vérezni, akkor azonnal rohanjak.

Mára stagnált az állapot. Picit fájdogál a hasam, de semmi durva érzés. Ha minden elmúlt, mi és miért lehetett?

2010. jan. 21. 08:36
 3/3 A kérdező kommentje:

Hogy válaszoljak saját magamnak - hátha egyszer más számára hasznos lehet:

A "vérzés" azért volt, mert

1, ahogy mozogtak a csontjaim, az egész szervezetem átalakult

2, elpattanhatott egy kisebb ér...

Tanulság: nem szabad azonnal fejjel a falnak szaladni.

2010. febr. 11. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!