Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Titeket is megnyugta...

Kismamik! Titeket is megnyugtat, amikor feltesztek egy olyan kérdést, hogy az azonos időben lévők ugyan azokkal a panaszokkal küzdenek-e, mint Ti?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon jó érzés, pedig tudom, hogy az átlag életkor a gyakorikérédseken 14-19 éves kor, meg sok a nemnormális, meg sok a kamu... de mégis. :)

Én sok emberrel ismerkedtem itt meg, mind normálisak. :)

Nagyjából ugyan akkor vannak a hasfájások, pisililési ingerek, alig mocorgások, lusta-aktív napok, ez szuper!


2010. jan. 20. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.ezzel én is tökéletesen így vagyok.engem is megnyugtat ha tudom h más is úgy van bizonyos dolgokkal mint én mert akkor tudom h nincsen baj.meg tudunk egymásnak tanácsokat adni.engem mostanában azok a kérdések/válaszok nyugtatnak meg leginkább amiből az derül ki h másnak is lustibb a babája akkor amikor az enyém.te hány hetes vagy?én ma vagyok 23
2010. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyan már 5 hónaposak vagyunk, de nagyon sok olyan dolgot sikerült már innen "összeszednem" ami hasznos volt. Igen megnyugtat ha más is jár hasonló cipőben. Legtöbbször nem is kérdezek, mert már más előttem feltette a kérdést, ez még megnyugtatóbb. Csak tudni kell kiszűrni a rossz indulatú megjegyzések, a bunkóság és a hazugságok közül az értékes infokat.

Jó babavárást!

2010. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Holnap leszek 23. :)
2010. jan. 20. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor aggódok dolgokon,de amikor beütöm a keresőbe a problémát és több oldalt kidob, én már attól megkönnyebbülök.
2010. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hű engem nagyon megnyugtat!Sajnos nagyon parás vagyok így az elején és olyan jó olvasni hogy másnál is előfordul ami nálam pl. és megnyugszom , hogy ez természetes nincs semmi baj!:)))
2010. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!