Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok, a párom nem...

Babát várok, a párom nem akarja, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy babát várok.

Azt hittem a párom is örülni fog neki mert már beszéltünk a kistestvérről. Van egy 27hós fiunk de ő azt mondja még korai lenne egy újabb baba! Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem húzott óvszert minden alkalommal... :(

Most nem tudom mi tevő legyek. Én szeretném de a párom nem. Félek ha megtartom akkor tönkre megy a kapcsolatunk.


2014. szept. 26. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem vetted észre hogy nem húz óvszert? nyilván de, akkor miért nem szóltál rá? miért nem kommunikáltok egymással hogy ki mit akar?

ülj le és beszéld meg vele minél előbb. most már nyilván nem fogja veled elvetetni.

2014. szept. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Hat gyereket ugy kell vallani, hogy azt mindket fel akarja. ... Ha megtartod, ket gyerekes egyedulallo anyaságra számíts. Amúgy te miért nem vedekeztel?
2014. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudtam róla! Beszéltünk róla hogy lesz kistesó ezért gondoltam hogy ha várandós leszek nem ez lesz a reakció!
2014. szept. 26. 13:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy fogamzásgátló módszert sem bír a szervezetem a kisfiam születése óta!
2014. szept. 26. 13:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

És ha nem tartod meg mi a garancia arra, hogy melletted marad?

Ha elveteted, a te akaratod ellenére, a férjed nyomására - honnan tudod, hogy az érzéseid fogják-e hagyni, hogy a férjed mellett maradj...Vagy esetleg minden vitátokban visszaköszön ez a rossz emlék és megrontja majd az életetek...

Ezt át kellene beszélni, mert ha úgy is szerettetek volna még kistesót, akkor mi lesz, ha nem lehet több? Miért olyan nagy baj ha egy kicsit hamarabb jön?

2014. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pont ezen gondolkozom én is, hogy mivan ha elvetetem az ő kérésére aztán megváltoznak az érzéseim felé!
2014. szept. 26. 14:03
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha már szándékosan csináltátok akkor ne öld meg. Pasid meg tahó
2014. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris, még kb. 8 hónap, mire a tesó meglesz. Ha meglesz. Én megtartanám a helyedben, nem tudnék olyan emberrel együtt élni, vagy bármi kontaktust teremteni, aki miatt el kellene vetetnem egy általam várt babát.

Ha megtartod, tönkre mehet a kapcsolatotok. De ha nem, akkor is sanszos. Apuka összekaphatná magát, egy gyerek elfért, elfér kettő is, ha már így alakult.


Amúgy, mi az hogy egy fogamzásgátló módszert sem bír a szervezeted? Mindent végigpróbáltatok? Nyugodtan mondhatod, hogy nem védekeztetek szakszerűen, előfordul mással is, mondjuk az is biztos, hogy ha a párod nem tudja mit akar, jobban kellett volna vigyáznia. Ha ő az aki nem akart babát, akkor főleg neki...

2014. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tényleg nem bírja! Hormon mentes fogamzásgátlótól kezdve a spirálon es minden méhen belüli fogamzásgátlón át mindent próbáltam! A gyogyszertől végeztem. A spiráltól gyulladásos megbetegedésem lett! Csak az óvszer ami jo! De abból is csak a rako! Minden mástól viszketek!



A babát illetően! Nem vagyok hajlandó elvetetni! Ha már egyszer megigérte hogy gyarapodni fog a családunk nem az fogja ezt akadalyozni, hogy hamarabb jött! 8 Hónapja lesz hogy hozzá szokjon a gondolathoz!

2014. szept. 26. 16:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem el kellett vetetnem a babát mert a párom hallani sem akart arról hogy még egy baba legyen. Abortusz után rá sem tudtam nézni. Most zajlik a váló perünk. ...engem ennyire megviselt.
2014. szept. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!