Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyöngyösi kismamák! Melyik...

Gyöngyösi kismamák! Melyik orvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Horváth doktor úrról vélemények?
2014. szept. 26. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem olyan férfiatlan,azt láttam hogy hajkurásszàk a kismamák az nst papírral.Itt rohan,ott rohan...

De ez csak az én véleményem,más szereti (ismerős odajár). Én Kathibot választottam (másnak ő nem szimpi),nem bántam meg,maximálisan odafigyelt mindenre,baromi jó fej.


Szánj időt a net előtt,böngéssz a nevek között és olvasgass véleményeket.

(A dokimnak van saját honlapja)

2014. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szÍvből ajánlom Horváth dokit. Első gyerkőcöt Nadim dokinál szültem.Ha a kettő közül kell választani akkor csakis Horváth!
2014. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! ÉN az elsőt 9 éve hatvanban szültem nála, a másodikat 1 éve itt gyöngyösön! Én csak ajánlani tudom, nagyon kedves rendes jó szakember, emberséges odafigyelő! Sokszor tényleg kergetni kell, meg keresgélni, nagyon sokan járnak hozzá amit nem is csodálok! csak ajánlani tudom!:)
2014. okt. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!