Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj ha van olyan nap, hogy...

Az baj ha van olyan nap, hogy csak csuklani érzem a babát?

Figyelt kérdés

Néha érzem, hogy kinyomja magát, de olyan igazi erős rúgások nincsenek. Ez baj?

Második terhességem és az elsőnél a lányom mindig rugdosott, ezért fura ez most nekem.

27. hetet töltöttem ma.


2014. szept. 27. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

az én babám kb 30-33 héttől olyan sokat csuklott, hogy azt hittem már valami baj van

néha elmőlt, ha gyorsan lehúztam 2-3 deci tiszta vizet


igyál sok sok vizet, amúgy is nagy szükség van rá várandósan

2014. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de erre most kiváncsi vagyok. Első válaszoló, attól a baba miért hagyja abba a csuklást hogy te iszol vizet?
2014. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csak olyanokból gondoltam, mikor pl romlott kaját ettem érdekes az is másodpercek alatt lement neki, mert elkezdett éktelenül ficánkolni, aztán vissza is jött a kaja

szóval ebbő feltételeztem, hogy amit eszek, iszok, egyből megy hozzá

így gondoltam a víz sem árt, érdekes, egből abba maradt a csuklás, persze lehet csak következtetek össze-vissza...

2014. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csicsóka200 válasza:
Nekem nincs gyerekem de babakoromba én is mindig csuklottam anya hasába! Nekem nincs semmi betegségem bár az orvosoknak meg kellett menteniük szüléskor mert a nyakamra volt tekeredve a köldökzsinór! Néha még most is egész nap csuklok meg lassabban szedem a levegőt mint a többi ember de semmi bajom nincs! Szerintem ne aggódj!
2014. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!