Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
30 hetes terhes vagyok, első babám lesz, 3 napja kerülget a megfázás, és éjjel addig-addig reszkettem nagy köntös pizsama és takaró alatt míg ki kellett szaladnom rókázni... azóta is hányingerem van kajaundorom, felállni egy percre tudok max mert nagyon szédülök... piciket próbálok eszegetni azért..
2014. szept. 30. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lázas vagy az csillapítani kell! Árt a babának. És igen, ha ilyen beteg vagy, inkább lásson orvos.
2014. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lázas nem vagyok, a hányinger miatt rázott a hideg mert utána rögtön elmúlt ahogy kijött a vacsi... de azért elmegyek orvoshoz... de a házihoz vagy a nőgyógyhoz?
2014. szept. 30. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el, ha lázas leszel az baj, a hányás-hasmenés meg kiszáradáshoz vezethet! (Épp calici járvány van, úgyhogy vigyázz magadra!!)
2014. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez valami vírus lehet, körzetihez menj, ne nőgyógyászhoz.

Valami gyógyszer lehet hogy kell majd, nyugi sok olyan van amit lehet szedni terhesen is.

Folyadékot igyál mindenképpen! Esetleg húsleves vagy ilyesmi.

2014. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 30. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!