Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon a baba okozza a fajdalma...

Vajon a baba okozza a fajdalmakat? 23hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan erzesem van az alhasamban mintha belehasitana valami..hol kozepen hol valamelyik oldalt.

De egesz lent a szemeremcsontnal.

Korabban ugyanilyen nyilalassal hasogatassal voltam dokinal, teljesen zart voltam, azt mondta nincs problema. Ez majdnem ket hete volt. Azota semmi, es ma megint jelentkezik a nyilalas.

Azt szeretnem kerdezni toletek, aki tapasztalt hasonlot, hogy ez a meh novekedese? Vagy a baba is okozhat ilyen jellegu fajdalmat a mozgasaval? Igen kis aktiv!:)

Vagy mas problema lehet?

Sajnos legutobb is a mehszaj nyilasaval ilyesztgettek, rohantam is dokihoz de semmi gond nem volt.

Aki tud kerem irja meg a velemenyet, aggodjak e megint vagy megnyugodhatok?

Koszi mindenkinek!



2014. okt. 1. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem nem kell aggódni!! :) Szedsz valami vitamint?

Amúgy meg nekem is volt ehhez hasonló és anyum mondta , hogy a babóca csinálja :) :)


Nyugalom és Gratulálok :)


23 hkm

2014. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia. Koszonom a valaszod!:)

Magneziumot szedek napi 4 beres mgb6, es kalciumot. Terhesvitamint nem szedek mar, mert sajna eros szekrekedest okozott, a vedonom azt mondta elhagyhatom mert szep a verkepem..azota gyumolcsozok..:)

Jajj remelem tenyleg nem gond ez az egesz, nagyon ritkan erzem de ha erzem eleg surun. Legutobv is egy napig tartott..es azota ma jelentkezett ujra. Olyan hasito erzes..eleg kellemetelen!:(

2014. okt. 1. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!