Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három honapos terhes vagyok....

Három honapos terhes vagyok. Reggel nincs semmi problémám de esténként rosszul érzem magam. Mi lehet az oka és késöbb lehet hogy jobb lesz?

Figyelt kérdés
Az elsö terhességem és már elmultam 30 éves. Azt tudom hogy hányinger és hasonlo rosszul lét szokott reggelente elö fordulni.Nálam este van probléma és bármit is eszek zehát nem attol függ. Kávézni se kávézok aránylag egszséges ételeket fogyasztok.
2014. okt. 1. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Én az első 5 hónapban kétszer vacsoráztam szinte minden nap :)

Utána lassan elmúlt.

2014. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Három gyerekem van. Minden terhességemnél este voltam rosszul. Az első 12-14 hét után elmúlt.
2014. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is esténként voltam rosszul, nem reggel. Ez is teljesen normális. 17 hét után, mintha elvágták volna. :)
2014. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Remélem akkor idövel nálam is elmulik a rosszullét.
2014. okt. 1. 16:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is este vagyok rosszabbul, de nem is ismerek senkit, akinek hagyományos reggeli rosszullétei voltak.
2014. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is csak este volt bajom, kegyetlen gyomoreges neha hanyinger, szinten a 12. het korul. ket hetig ittam a salvus vizet es az helyre tett.
2014. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a 15-6. hetig voltam rosszul, nappal szinte semmi, max egy kis emelyges. este 10 es ejjel 1 kozott szeretett meghanytatni a kisfiam, de akkor ugy, h a kutyank elbujt az asztal ala es ott varta, h mikor lesz mar vege...
2014. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, nekem folyamatos rosszullét volt egész nap, de nem reggel. Akkor múlt el, amikor a sárgatesttől átvette a méhlepény a szerepet és nem öntötte a hormonokat tovább.
2014. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a sok infot.
2014. okt. 1. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!