Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Antibiotikum szedése után,...

Antibiotikum szedése után, sok lett a folyásom, mit lehet ilyenkor tenni, canesten hüvelykúpot lehet használni?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok, és felfázásra kaptam az antibiotikumot. Csak orvos engedélyével lehet használni, vény köteles?2x volt folyásom, egy kicsivel több,más problémám nincs, 5 napig szedtem az antibiotikumot, a vizelet eredményem csak hétfőn lesz kész, de biztos jó, mert problémám nincs a folyáson kivül.
2010. jan. 22. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Én 21 hetes vagyok, felfázásra szedtem 7 napig antibiotikumot, és utána nekem is folyással indult, de tegnap már viszketés is volt... :S

Mától canestenezek. Hajrá antibiotikumok... :(

2010. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megint én. Nekem házidoki ajánlotta.

Az első trimeszterben meg a nődokim, és akkor azt mondta, végig lehet használni Canesten kúpot.

2010. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen én használtam 24 hetes koromtól, 33 hetes koromig, mert akkor megszültem, mert visszamaradt egy baktérium. Én is antibiotikumot szedtem 24 hetesen és attól hüvelyirritáció, folyásom volt. A dokim azt mondta semmi baj használjam a canesten combit, csak az aplikátort ne.

Minden esetre menj el a dokidhoz, és mond meg hogy vegyen hüvelykenetet és küldje el tenyésztésre. Mert az én dokim azt mondta, miután koraszülött lett a babám, hogy ezt kellett volna tennie, és bocs.

Azóta Hála Istennek semmi bajunk, 10 hós a lányom, de nagyon nagy szerencsénk volt, hogy tényleg nem lett a koraszüléstől semmi baja.

Már nem ahhoz a dokihoz járok persze:)

2010. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy gombás fertőzésed van. Antibiotikum szedése után előfordul. Nyugodtan használhatsz canesten combit, de dokinak is szólhatsz, megvizsgál, és megállapítja, hogy mi a helyzet.
2010. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!