Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki vérzett terhesség alatt...

Aki vérzett terhesség alatt (de megmaradt a gyereke), az mikor vérzett (hányadik hét), és mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mindkét terhességem elején véreztem. Az elsőnél az elmaradt menzi első napjàtól 2 hétig aztàn egy hétre elmúlt majd utana egy hétig megint.

Màsodiknàl a 6. héten kezdődött aztàn kaptam gyógyszert ami 2 nap alatt megszüntette, 3 hetig szedtem a hormon tablettat.

Az eslőnél nem szedtem gyógyszert.

Egészséges 2 és 5 éves gyerekek.

2014. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6. héten, de mondjuk 1x volt egy minimális barna valami. De inkább bementünk az ügyeletre. A doki azt mondta ezt is vérzésnek nevezik. Az okát nem tudta, de uh-on nem volt nyoma. Mégis bent tartottak 5 napig, amíg nem láttak szívműködést. 1x kaptam egy magne B6-ot és ennyi. Utána egy uh, amin látták, hogy dobog a szíve. Érdemes volt bent lenni 5 napot. Rám se néztek.Ennyi erővel pihenhettem is volna. Egyik barátnőm viszont a 6.hét környékén elég komolyan vérzett, kb mintha megjött volna neki, totál átázott a vértől. Ment ő is azonnal az ügyeletre, neki sem láttál az okát és a nyomát. Ő nem volt hajlandó befeküdni, mivel otthon volt az 1 éves gyereke. És makk egészséges baba lett. Ki tudja mi okozta. De a legtöbb nő vérzik kicsit. talán mert az utolsó menstruációval nem ürült ki teljesen.Sokan ugyanis akkor véreznek, mikor amúgyis meg kellene jönnie
2014. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* otthon is pihenhettem volna
2014. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

8. hét előtt, nem tudom miért, nem tudtam hohy terhes vagyok.

20. héttől, nem tudták megmondani az okot,szerintem méhszájseb lehetett, mert terhesség után is volt ugyanolyan típusú vérezgetés. Mióta nincs seb, nincs vérzés.

2014. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5 hetesen kezdtem pecsételni,majd vérzés lett.31 napig tartott hol erősebben hol gyengébben,kialakult egy haematóma is.Dicynone tablettát szedtem meg magnéziumot.Otthon szigorú fekvés.

Ezután 13 hetesen elöntött a vér.2 ampulla Dicynone infúzióban majd 2 hétig napi 3x1 Dicynone tabletta,közben fájásaim/görcseim is lettek így magnézium infúziókat is kaptam szép számmal...Vérzést nem làtták mi okozta,egyszer láttak haematómat,máskor nem.

Végül 3 hét kórház után megtartott terhességgel hazaengedtek,ma töltöttük a 18 hetet.Mostmár végig vigyáznom kell,a legkisebb vérzéssel is kórház.

2014. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 13. hétben kezdtem vérezni, állítólag, mert gyorsan tágult a méhem és elpattantak az erek. Másodjára aznap mikor töltöttem a 40. hetet, egyből rohantunk a kórházba, mert nem normális szülés indulás. Két nap bent lét után meg is szültem.
2014. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!