Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron voltam...

Székesfehérváron voltam kombinált Down szűrésen. Az eredmények fentvannak a sejtbank oldalán. Elég ha azt kinyomtatom, vagy vissza kell menni az eredeti leletért? Különbözik az eredeti lelet és a nyomtatott verzió?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos arra már nem emlékszem, h különbözik-e az eredeti a nyomtatottól, vagy sem. Tőlem senki nem kérte el az eredményt. Persze én azért visszamentem a 2hét eltelte után, hogy átvegyem a papír alapút. Nekem a nővédelmibe kellett mennem, ott is vették le a vért, s gondolom, ha baj lett volna, akkor szólnak.

2010. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom megeggyezik a két eredmény, de nekem annak idején postán küldték meg az eredeti példányt. Ha meg akarod nyugtatni magad, akkor szerintem hívd fel őket kérdezz rá.
2010. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kinyomtattam a netről, az eredetit senki sem kérte tőlem. Viszont amikor mentem 36 hetesen NST-re, akkor szóltak hogy vegyem már át az eredetit, meg jól leszúrtak, hogy nekem ezért kellett volna jönnöm. :)
2010. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kinyomtattam a netről, és amikor mentem a 18 hetes kötelező Uh-ra a kórházba, akkor odaadták az eredetit.

Az eredetiben is ugyanazok az adatok szerepelnek természetesen, de teljesen másképpen néz ki, olyan mint egy kis könyvecske, színesben :)


Boldog babavárást!

19 hetes kismama

2010. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így van. Az eredeti egy könyvecske, de a belseje ugyanaz, mint a netes leletnek.

Én 3 hét múlva mehettem az eredetiért, ezt mondták a kórházban, mikor levették a vért.

Én kb2 hónap múlva mentem, soron kívül lehet bemenni az 5. szobába, nem kell sorszámot húzni. Én akkor mentem be érte, mikor mentem a 19. hete UH-ra.

21 hetes km

2010. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tejóég... tele szóismétléssel... bocsánat... Nyelvórát tartottam, innen a sok "Én...". Pff.... :)))
2010. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én nem vagyok fehérvári, nem tervezek többet oda menni vizsgálatra, csak ezen voltam, így azt hiszem nem megyek el csak az eredményemért, ha megegyezik a netessel. Köszönöm a válaszokat:)
2010. jan. 24. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!