Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik terhességi hétben...

Hanyadik terhességi hétben huzodik fel és zárul össze a méhszáj? Milyen oziturában kell elvégezni az itthoni méhszáj vizsgálatot?

Figyelt kérdés

2014. okt. 4. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem semmilyen pozitúrában ne végezz otthon ilyen vizsgálatot. Ezt neked valaki javasolta? Mert én még nem hallottam arról, hogy ilyesmire szükség lenne terhesség alatt. Jársz nőgyógyászhoz, nem? Majd ő ellenőrzi.
2014. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy terhes vagyok e, itt olvastam számtalan kérdésben felmerül ez a "modszer" és nem értem hogy hogy van ez, teszt holnap jön csak kiváncsi vagyok :)
2014. okt. 4. 18:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj, az a legbiztosabb. Mióta késik?
2014. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha terhes vagy, egy otthoni méhszájvizsgálattal fel is vihetsz egy szép kis fertőzést, amit veszélyeztetheti a magzat életét is. Ne csináld! Ha nem vagy terhes, akkor sem szabad!
2014. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Kérlek, ne csinálj ilyen butaságot! Teljesen felesleges saját magadnak felnyúlkálni és a méhszájat vizsgálgatni!

Ráadásul, laikusként nem is tudhatod, hogy milyennek kell lennie tapintás alapján.

Ha terhes vagy, a menzeszed elmarad, a terhességi teszt pozitív lesz. Felesleges az elmaradt menstruáció előtt bizonytalan vizsgálatokkal találgatni!

2014. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Nem a kérdésre válaszolok,de a sok okostojáshoz lenne 1db kérdésem a méhszájvizsgálattal,magunkba nyulkálással kapcsolatban:

Amikor pettingeltek a férjetekkel/párotokkal,esetleg önkielégítést végeztek előtte sterilizáljátok a kezeteket/párotok kezét???

Ha a fent említett esetben nem szedtek őssze semmilyen bacit,akkor mi abban a rossz,ha este zuhanyzás közben/után a nő megismeri a saját testét???


Kérdésre válaszolva:A nem várt menszesz környékén a méhszáj középen vagy magasan van és teljesen zárt akkor esélyes a baba.De ha most vizsgálod először akkor valóban felesleges,ki kell tapasztalni,hogy mikor van lent/fent/középen,mikor zárt/nyitott és mikor puha/kemény.

2014. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%

6-os vagyok

Zuhanyzás közben guggolva. (Ez lemaradt)

2014. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

Akkor te csak nyúlkálj fel magadnak, nyugodt szívvel, kapirgáld a méhszájadat!

Elhiszem, hogy a kérdező vágyik a babára, de tényleg szükséges ez?!

Egyszer megemlítettem a dokimnak, hogy olvastam erről a módszerről, a szeme jójózott, hogy tényleg vannak ilyen ostoba nők, akik nap nap után magukba nyúlkálva próbálnak rájönni, hogy terhesek-e...

2014. okt. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Azért ennyire buta ne legyen már valaki! A torkodba is nyúlkálsz teljesen feleslegesen? Esetleg a füledbe is? Amúgy pettingelés közben te a méhszájadat tapizod? Minek taperolod feleslegesen magad? Minek kockáztatsz meg egy fertőzést? Persze, szex közben is el lehet kapni bármit, de könyörgöm, minek még pluszban kockáztatni? Terhesség esetén meg el is vetélhet a nő az öntapogatás miatt. Kérlek, ha legközelebb okosat akarsz írni, kérdezz meg egy orvost nyugodtan! Én ezt tettem, nem is egy azt mondta, hogy tilos oda nyúlkálni! A torkodat, a füledet sem tapizod. Akkor?
2014. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

6-os vagyok

Egy szóval nem mondtam,hogy én nap nap után nyúlkálok.Kapirgálni meg pláne nem :D

Ti nem csináljátok,ok!De ha ő csinálni akarja akkor miért ne ismerhetné meg a testét?


No mindegy...ízlések és pofonok különböznek ;)

2014. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!