Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ingyenes termékminta...

Kismamák, ingyenes termékminta oldalról tudtok? Valamint felicitas csomagot kért valaki ami ingyenes?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
létezik egy várandós felicitas csomag meg egy ujszulott felicutas csomag. az utobbit a korhazba kapod, az elobbihez pedig a vedono ad kupont, es gyogyszertarba tudod bevaltani. de nem nagy szam az egesz. a varandos csomagba tavaly 1 db tea filter, 1 mini sudocream, 1 db pelenka es egy cumi volt. az ujszulottbe egy flakon domestos meg tomenytelen mennyisegu szorolap.
2014. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyetértek az előző válaszolóval. 90% reklámújság, szórólap,meg néhány minta. Sok bababoltban is kiadják a felicitas csomagot. Nem tudom, hogy van-e még, de én 28.hét után is kaptam ilyen csomagot. Úgy vártam, hátha lesz benne, valami hasznos...erre "összvissz" 3 darab régen lejárt Baba magazin volt benne, még szórólap sem.

Nem tudom, hol élsz, de Bp.-en a Minimanó bababoltban is adnak csomagot. Abban nekem több termékminta volt,plusz 1 db. Pampers pelus, 1 MAM cumi, 1 etetőkanál és sok-sok reklám.

2014. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Nem hiszem el, h valaki képes 1 db kiskanálért meg egy cumiért köröket futni.
2014. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Mi van akkor, ha képes rá? Van közöd hozzá?
2014. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

3-as! Nem értem, miért vagy ilyen rosszindulatú...Te nem futsz köröket, oké. Ülj szépen otthon és gonoszkodj másokkal.

Mivel a férjem akkoriban arrafelé dolgozott, egyértelmű volt, hogy azt ami a Minimanóban olcsóbb volt, beszerzi. És kapott csomagot, mert elvitte a kuponfüzetet. Ezért ajánlottam, hiszen nem tudjuk honnan írt a kérdező, de hátha megfordul néha az Örs környékén...

És ingyenes termékminta érdekli, erre válaszoltam.

2014. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ajkan elek 2helyen tudom bevaltani a kupont. Amugy en ugyvagyok vele ha van ingyen termekminta miert ne probalnam ki?Niveatol es az obtol is szoktam kaptam termekmintakat.Olyasmi mint a nyerememyjatek mi aztis szeretjuk1probat meg meger bekuldeni hatha nyerunk egyszer. De persze ezektol nemfog oszedolni a vilag:) csak erdeklodtem es koszi a valaszokat. Amugy azert.regen a korhazos csomagba joval tobb minden volt:/..
2014. okt. 7. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!