Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megtartanátok a babát, ha...

Ti megtartanátok a babát, ha a párotok nem repdesne a terhesség hir hallatán?

Figyelt kérdés

23 vagyok èn is ès a baràtom is. 2 ève jàrunk, 1 ève èlünk együtt. Egyelöre nem sajàt lakàsban hanem a szüleinèl mert albèrletre gyüjtünk! VISZONT TERHES LETTEM! Ilyenkor mivan?

Anyukàm nagyon örül a hirnek, ès 100000%-ig tàmogat ès a fèrje is, anyagilag mindenhogy! A pàrom szülei sincsenek ellene, bàr meglepödtek a hir hallatàn, ahogy mi is! A baràtom dolgozik, elèg jol keres havi 450 ezret èn fèlàllàsba vagyok ezèrt 180 ezret keresek. (Nem MO-n lakunk!) Ugyhogy több a pènz de a kiadàs is az igaz.


Ha csak rajam mulna èn megtartanàm! Nagyon szeretem a baràtomat ès ö is imàd engem! Szo sincs arrol, hogy ràmbeszèlnè az abortuszt vagy elhagyna ha nem vetetem el! Csak lesokkolta a hir, ès nem igazàn vàg jokèpet eddig a dologhoz...nagyon nem volt a terveink között, az igaz. Ja ès egyèbkènt 1,5 ève szedem rendszeresen a Dienille tablettàt, egy szemet se hagytam ki. (21 napig szedem 7 napig nem) teleonon emlèkeztetöt is àllitottam, ès igy lettem terhes! Ugyhogy, ez nem vmi jo reklàm a Dienille gyàrotinak, dehàt ezvan! Semmifèle antibiotikumot nem szdtem ami esetleg megvàltoztatnà a hatàsàt, beteg sem voltam, hasmenèsem sem volt, az èg adta vilàgon semmi! Mit gondoltok, ti mit tennètek az èn helyzetembe?



#gyerek #terhesség #fogamzàsgàtlo mellett
2014. okt. 7. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Miért vetetnéd el? Bőven el tudjátok tartani. Ne már hogy azért oltsatok ki egy ártatlan életet mert a barátod nem repdesett....
2014. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Megtartanám.

(Ha a párom nagyon ellene lenne, és esetleg zátonyra futna miatta a kapcsolatunk, akkor is, mert az embernek elsősorban önmagával kell elszámolnia - de a ti esetetekben szerencsére nem tűnik ilyen kiélezettnek a helyzet:))

2014. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
az én párom sem hatódott meg egy terhes teszten de egy ultrahangos 2 D- képtől olyan büszke atyai mosoly lett az arcán, hogy le kellett volna fényképeznem!le sem tudta tenni a képet csak nézte minden részletét ahol a baba háttal volt, pici embriócska még magyaráztam, hogy ott a meztelen popsija, azt mutatja nekünk, meg a két kicsi karja ahogy előre hajlik
2014. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

*ezzel azt akartam, hogy maga a hír, az nem mindig vált ki nagy ugrálást egy pasiból.

majd amikor jobban tudatosul, felfogja, stb

2014. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Megtartanám. Adj egy kis időt neki, hogy megeméssze a hírt, ez még tervezett babánál is ijesztő tud lenni.
2014. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
gyakori, hogy megijednek egy kicsi a felelősségtől a férfiak, különösen, hogy elég fiatal.. Nem azt jelenti, hogy nem lesz jó apa, csak rendszerint idő kell hozzá, több mint a nőknek. Amikor már lehet vele beszélgetni- legtöbb apa akkor ér boldogsága csúcsára (és kisvonatozni:))
2014. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaj de örülök annak, hogy velem vagytok!:) Nagyon megnyugtatott most a "hir", hogy ti is ugy döntenètek, ahogy èn! Köszönöm a kommenteket, vàrom a tovàbbiakat is! :) :*
2014. okt. 7. 17:01
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
kitalálhattál volna valami megható körítést a közléshez, de sbaj, majd legközelebb a babakép alá írd, hogy "már nangyon várom a pillanatot, hogy találkozzunk Apa!"
2014. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem így állnék a kérdéshez hozzá,csak azért,mert nem terveztétek,és a barátod megijedt egy kicsit tőle miért is akarnád megöletni? De komolyan nincsen anyagi gondotok,leendő nagyszülők is örülnek,felnőttek vagytok,stabil a kapcsolat.Hagy időt a párodnak,majd megemészti és nagyon fog örülni,nem vagytok már gyerekek,felelőtlenség és önzőség lenne elvetetni.
2014. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
úgy látom erre járt egy 40es akinek még nem jött össze a gyerek mert tologatta minden miatt, pontozgatni amiért támogatják a fiatal nőt,hogy megtartsa a babáját
2014. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!