Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán hova érdemes...

Nyíregyházán hova érdemes menni 4D uh-ra?

Figyelt kérdés
Olyan helyre szeretnék menni ahol nem 10perc alatt zavarják le.......
2014. okt. 8. 10:44
 1/3 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Én nyíregyi vagyok, de mi nem itt mentünk. Átmentünk Debrecenbe, ott a Szent Anna utcán van egy 4D-s babamozizós hely, oda mentünk. Olcsóbb is volt, mint itt, meg az itteniekről igazából nem hallottam túl sok jót. Itt 45 perc volt az egész, készült dvd, fényképek, kinyomtatott kép, és 9000 Ft-ot fizettünk érte....
2014. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Nyíregyi vagyok, mi 1,5 évvel ezelőtt a Zöld 4D-be mentünk, nagyon meg voltunk elégedve, szép felvételeket kaptunk. Van honlapjuk, vagy Facebook-on is ott vannak, nézz utána, ár is rajta van, de olcsó is volt. Csak ajánlom!
2014. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anno a lanyunkkal a debreceni 1-es által leirtba mentünk ez olcsobb sokkal.most a fiunkkal a zöld 4D-be
2014. okt. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!