Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak felevente festek...

Kismamak felevente festek csak hajat. Azonban ujra feketere szeretnem festeni lehetseges? Milyen festeket javasoltok? 13+4hkm

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

szia, én 2 havonta festek, de már csak hajszínezővel, ugyan addig tart, mint a festék, mert ha lenő kenhetem újra.

Terhesen is használtam végig.

A csokibarna árnyalatát használom/használtam a Palette color shampoo színezőjének, majdnem fekete, de van egy kis árnyalata.

2014. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi engem csak fekete erdekel:) amugy ammonia mentest hasznaljak.ugye? Es maszkba fessem a.hajam?
2014. okt. 8. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:
En is festettem a hajam csak az elso 3 honapban nem. Gondold meg a feketet mert akar milyen sotet az eredeti hajszined havonta max 2 havonta muszaly befesd mivel nagyon latszik a lenoves.
2014. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja amugy a garniertol hasznaltam az olia hajfesteket ami ammoniamentes. En nem hasznaltam maszkot csak nyitott ajtonal jol szellozo helyen festettem.
2014. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár a feketéről nem tudok nyilatkozni,én szőkére festem a hajam,alul pedig kakaó barnára. Nem használok maszkot,sem pedig ammóniamentes hajfestéket! Jól szellőző helységben festem. Most vagyok 30 hetes, most festettem be a hajam ha jól emlékszem akkor harmadszor.. Szülés előtt szeretném még utoljára befesteni,úgy a 38.hét környékén.

De vannak színezők is,tök ugyanolyanok mint a rendes hajfestékek,azzal bátran festheted. Meg egyébként rendes hajfestékkel is:)

2014. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszike igazabol panelba lakom itt jol.szellozo helyiseg nincs
2014. okt. 8. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is panelban lakom, szintén fekete a hajam . Én havonta festettem a hajam, a fürdőszoba ajtaja nyitva volt és az ablakot is kinyitottam a konyhába. Amúgy egészségesen született mind a három fiam.

Mind a háromnál festettem.

2014. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! használhatnál hennát is, az is olyan mint a festék, csak természetes és olcsóbb mert egy doboz sokáig elég. nem lesz tőle baja a babának biztosan. ha veszel, ajánlom a hennacolor márkát, bioboltban lehet kapni :)
2014. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!