Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a nyákdugóm lenne? Megnézitek?

Ez a nyákdugóm lenne? Megnézitek?

Figyelt kérdés

37+5 hetes vagyok, tegnap délután egy ugyanilyen darab távozott belőlem. Sokat keményedek az utóbbi hetekben, 2 napja a vérnyomásom is megugrott egy kicsit 130 és 140 közé, arra kaptam gyógyszert. Közel a szülés? nektek hogy volt? Azt olvastam valahol, hogy ha nem véres a nyákdugó, akkor azzal még lehet húzni egy ideig... Csak az nézze meg a képet, aki nem finnyás...


[link]


2014. okt. 10. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


3 napja belőlem is ilyen jön, én ma vagyok 39 hetes. Ma reggel már rózsaszínes volt.

Szerintem igen, ez a nyákdugó.

2014. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor szurkolok neked nagyon!!! A 38. hétig még szeretném húzni...
2014. okt. 10. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen ez az, nekem ez után 8 órával már a kezemben volt a nagylány :), igaz én már a 39.héten voltam.

Könnyű szülést neked, addig pedig sok sok pihi!

2014. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hajjaj... És neked sem volt rózsaszínes, véres?
2014. okt. 10. 11:44
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen sargas barnas volt.. sztem is az. most én is azt várom hogy távozzon mint anno.:)

37 hkm

2014. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, ugyanilyen tiszta volt.Csak rá két órára elfolyt a magzatvíz, és onnan már felpörögtek az események.

De nyugi, nekem is azt mondta a doki előtte, hogy enélkül is el lehet lenni még jó darabig, de hosszú útra már ne indulj el. Minden rendben lesz :)

2014. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az előző terhességemnél nem volt ilyen, ott minden előjel nélkül 38+3 hetesen elfolyt a magzatvíz. Eddig azt sem tudtam, hogy mi az a nyákdugó, most olvasgatok utána a neten. Köszönöm a bíztatást, remélem, még azért hùzzuk egy darabig... Gondolom, ez pihenéssel nem húzható el tovább.
2014. okt. 10. 11:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Én jónéhány napig (talán egy hétig) találkoztam ilyen darabokkal szülés előtt. Talán először színtelen volt, később véres, de az utolsó héten már véreztem is.
2014. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt. Reggel es napkozben folyton talalkoztam vvele a wc papiron.aznap este elfolyt a magzatviz es hajnalban meglett a kisfiam.
2014. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok,36+6ra szuletett a kisfiam,es nekem sem volt veres egyaltalan.
2014. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!