Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Estére, éjszakára erősödnek a...

Estére, éjszakára erősödnek a fájások, nappalra szinte teljesen elmúlnak, miért van ez? Menjek be a kórházba?

Figyelt kérdés

Péntek reggel kezdett elmenni a nyákdugóm, rózsaszínes-barnás, néha pirosos folyással. Estére fél órás fájásaim lettek, éjszakára lecsökkent 1 órásra, tegnap egész nap alig volt 1-1 fájásom. Viszont estére megint kezdődött, éjszaka már fél órás-20 percesek voltak és már sokkal jobban fájtak is. Nem sokat aludtam az éjjel... Most hogy felkeltem sokkal jobban vagyok és nem jön fájás. Miért van ez?

Meddig normális, hány napig kínlódhatok így itthon? Nem akartam még kórházba menni de ha így folytatódik be kellene mennem, nem?


2014. okt. 12. 06:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs választott orvosod szülésznőd akinek telefonálhatnál, mit tegyél?
2014. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos...
2014. okt. 12. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!