Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis mamák! Ti mennyit esztek...

Kis mamák! Ti mennyit esztek egy nap? Hanyszor es miket? Aggodom hogy keveset eszem.36hkm

Figyelt kérdés
Ugy erzem nem eszem eleget...de etvagyam sincs valami nagy...az egesz terhessegem ilyen volt szinte. ..nem voltam kivanos se semmi....de most megjobban nem vagyok az....arthatok ezzel a babanak? Vagy lehet hogy minden aron le kene gyurnom a kajat? Nem szeretnem ha ez miatt valami picike súllyal szuletne. 3 szor eszek egy nap....reggelire vajas lekvaros kifli, vagy zabpehely, ,....aztan ebed amit főztem. ...es vacsora pedig megint csak valami par falat.
2014. okt. 14. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát sokat biztos nem eszel. Nem ártassz neki mert ami neki kell azt kivonja a szervezetedből, így csak neked kevesebb mindenből. De legalább vitamindúsan eszel?
2014. okt. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyám a háború alatt született, nagymamám végigéhezte a terhességét egy óvóhelyen, az életéért rettegve. Anyám már 70 éves és az a legnagyobb eü problémája, hogy néha fáj a dereka.
2014. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remelem minden oke odabenn :) a hasam is olyan picike...mindenki 6 honaposnak nez..pedig a családban mindenkinek akkora hasa volt mint a ház. ..
2014. okt. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!