Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes. Vagyok. Es sajnos....

Judit 001 kérdése:

8 hetes. Vagyok. Es sajnos. Megint. El keztem pecsetelni ez. A. spontan. Veteles? Sajnos nem Reg volt spontan. Vetelesem es nem Szeretnem. Megint

Figyelt kérdés

Angliaba.elek.itt nem.csinalnak

Semmit.vajon.mert pecsetelek.megint.ujbol.el vetelek?



2014. okt. 14. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Progeszteronhiány lehet. És Angliában nem adnak rá semmit, nincs is progeszterongyógyerük (Több Angliában élő ismerősöm Amerikából hozatott progeszteronkrémet vagy hazajött Magyarországra Utrogestanért). Sajnos Angliában a 12. hétig a természetre bízzák a dolgokat.
2014. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyere haza itt írnak progeszteron pótlàst, sajnos kint ezzel nem foglalkoznak....

Sokaknak csak ennyi kell...

Èn is 5 èv es 2 spontan vetèlès utàn hazajöttem,ès egèszsèges fiam màr itt szuszog mellettem.. sajnos tudom mi folyik ott ezen a tèren vetèlèsi osztalyon dolgoztam...

2014. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az eső kimaradó menstruáció idejében, majd utána a 8. hét végén is volt egy kis barnás pecsételés, és nem lett semmi baja a babának. Most lassan 14 hetes, és minden a legnagyobb rendben, szóval próbálj nyugodt maradni és pozitívan állni hozzá. Persze tudom, hogy ez a legnehezebb, én is rettenetesen megijedtem akkor.
2014. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!