Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Probalta vki mostanaban a...

Probalta vki mostanaban a voroskaposzta tesztet?

Figyelt kérdés

Mielott kinevetnetek, kulfoldon ezt nagyon sokan csinaljak, sokan ismerik. Olvastam itt h volt aki kiprobalta es be is jott neki. Ez evekkel ezelott volt, mostanaban probalta vki? En kiprobaltam es piros lett, ami kisfiut jelez. Nagyon orulnek neki, ha a kislanyom melle fiu erkezne. Erdekelne h aki probalta, bejott neki? Mert ahogy a regi valaszokat olvastam, tobb embernek lila lett, ami lanyt jelez, de a piros talan 1-2 embernek jott ki, ami nem igazolodott vissza h valosat mutatott-e. Ezert kivancsi lennek ra kinek jott be ez a joslas. :)


Koszonom!


2014. okt. 16. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
kipróbáltam, nem jött be..
2014. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Es azt megkerdezhetem h milyet mutatott?
2014. okt. 16. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:

kiprobaltam...kék !!!! lett...:)

ilyen elvileg nem lehet...vettem GenderMaker tesztet is az lányt mutatott , aztan fiu lesz :)

38 hkm

2014. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ezt hogy kell csinálni? Nem értem :) bár én nem vagyok terhes, de már van egy fiam, ha lenne második, akkor lehet kipróbálnám kiváncsiságból :)
2014. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gratulalok a babahoz! :) Elvileg a kek, sotet lila a lany, pink vagy piros a fiu. Akkor Neked az ellenkezoje lett. Bar azt tobbet olvastam h a lilabol nem lany, hanem fiu lett, de a piros keveseknek jott ki. Haat kivancsi leszek majd az uh-on, csak az meg nagyon messze van. :)
2014. okt. 16. 21:32
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Ez ugy mukodik h veszel egy fej lilakaposztat/voroskaposztat. A lenyeg h nem feheret. Aprora kell vagni (en nem vagtam fel az egeszet, csak a felet, de igy is sok lett, sztem egy negyed is eleg), felonteni vizzel addig h epp ellepje es forralni kell 10 percig. Majd leszurni, csak a levere lesz szukseg. Persze az osszes le nem kell. En kb. fel dl vizeletet es fel dl kaposztalevet ontottem ossze. Es ha kek, lila, sotet lila lesz, akkor kislanyra utal. De ha pink vagy piros lesz, akkor kisfiu.

Kivancsi leszek. :)


Azert remelem lesznek akik kiprobaltak, piros lett a le, es nem tevedett. :)

2014. okt. 16. 21:39
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3.!

Hol vettel olyan tesztet? Es mennyibe kerul?

2014. okt. 16. 21:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam a harmadik gyerkőcnél és nekem is lila lett. De fiam született harmadjára is :) Amúgy hülyeségből a párom is megcsinálta ugyanakkor mint én és neki is lila volt. :) jót nevettünk rajta :)

3 fiú anyukája

2014. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, ebay-n vettem, de teszen is lttam már hirdetve.
2014. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!