Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális érzés a szeméremcsont...

Normális érzés a szeméremcsonti fájdalom, és a combtőfájdalom 19+5 hetes terhesen? Ugye nem azt jelenti, hogy nyílik a méhszáj?

Figyelt kérdés
Második terhességem,anno a kisfiammal ilyesmit csak a 30. hét után tapasztaltam.Ezért is kérdezem,hogy ez normális e ilyen korán.A babának még szinte súlya sincs,tehát az ő súlya tuti nem nyomja.A derekam is fáj.Most vettem be 3 szem magnerotot.Lehet,hogy csak a frontot érezzük? :/
2014. okt. 22. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ezenkívül front is van, felerősítheti.
2014. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy a baba súlya nyomja, tágul a medence, stb.
2014. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem a 16-17. héttől ugyanígy fájt, a derekam meg az elejétől, hanyatt feküdni egyáltalán nem is tudtam, a 42. héten indítani kellett a szülést, mert a kisasszony nem akart előjönni... :)
2014. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok kb egy hete a bal combtövem nagyon fáj nekem is de csak ha állok vagy megyek eléggé megnehezíti a mindennapi teendőim de én is úgy gondolom hogy normális :)
2014. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem az orvos azt mondta, hogy teljesen normális, hogy egy terhesség alatt itt fáj, ott fáj. Végülis érthető amit mond, hiszen alakul át a szervezetünk, testünk.

Ha ilyen fájdogálós időszakod van, szedd rendszeresen a magnéziumot egy pár napig.

2014. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még valami, nem tudom a kisfiad mennyi idős, mennyi idő után vársz ismét babát, de a szervezetünk ahogy öregszünk egyre nehezebben viseli - persze vannak üdítő kivételek. :D
2014. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ha aggódsz, ha úgy gondolod, hogy van okod félni, inkább menj el a dokidhoz soron kívül és nézesd meg, hogy ne félj, mert ha nincs gond akkor az idegeskedés árt, ha meg gond van, akkor idejében észrevették. Ezzel nincs veszíteni valód.
2014. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, 25 éves vagyok, 18 hónapos a kisfiam. A kisfiam megszületése után 13 hónappal estem teherbe.
2014. okt. 24. 16:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Szintén 2. babámat várom, igaz decemberben 40 leszek, a nagyobbikom decemberben 8 éves. A 22. héttől vannak ilyesmi fájdalmaim, én el is mentem az ügyeletre, mert nyaralás előtt álltunk épp, és én úgy tudtam, ez a fájdalom kinyíló méhszájat is jelenthet. Persze semmi komoly bajom nem volt azóta is zárva vagyok, magnéziumot szedek. Szóval ha nagyon izgulsz, menj el orvoshoz, hogy megnyugodj. 33 hét 0 nap.
2014. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok azóta én is szedem a magnéziumot és elmúlt :) szedd te is csak jó fajtát én a megnesolt szedem :)
2014. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!