Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ti babátok is sokat csuklik?

A ti babátok is sokat csuklik?

Figyelt kérdés
Naponta legalább egyszer érzem, hogy csuklik, és ez jó ideig el is tart ilyenkor. Ez mennyire általános ill. normális?

2014. okt. 24. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem naponta legalább 4-5 alkalommal csuklott, ez teljesen normális, ne aggódj! Gyakorolja a méhen kívüli életet, nyeli a magzatvizet. Gondolom, első baba? :-)
2014. okt. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát persze... :)
2014. okt. 25. 00:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első írta és születése után is sokat fog csuklani.
2014. okt. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocs,h így belekèrdezek:) En soha nem èreztem ahogy csuklik:( de szerintem csak nemtudom mit kell èrezni..:)milyen amikor csuklik?33hkm
2014. okt. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyankor ritmikus kis lüktetést érzel a pocidban, ami tart pár percig, majd magától elmulik. Én is azt gondoltam, nem fogom tudni milyen az, mikor csuklik a babó, de felismertem. :) nekem is csuklik naponta akár 5x is, van , amikor eltart akár 20 percig is. Kis citromot/levet kell inni, és akkor elmúlik. Egyébként emiatt nem kell aggódni, tényleg a kis tüdejét erösíti a csuklás, ahogy az elsö irta, készül a kinti életre! :) 37 hkm
2014. okt. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nst-n jöttem rá, hogy csuklás az amit szoktam érezni. Szinte mindennap csuklik. Van hogy jó 10 percet is.
2014. okt. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kisfiam rengeteget csuklott a hasamban.osszeteveszthetetlen.nekem ugy fekudt hogy mindig a kis hatat tolta ki.

Mar 8honapos,kint is csuklik meg mindig sokszor.szinte naponta.

2014. okt. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem elég sokat csuklik a babóm:)

kb naponta 3-4szer,és jó hosszú percekig is eltart:)

Azt olvastam valahol,hogy az a jó ha sokat csuklik mert így erősödik a rekeszizma. Bocsi ha hülyeséget írok,nekem is első baba:)

Nekem fejvégű a baba így néha eléggé lent érzem csuklani,kicsit azért fura érzés:) ha érted mire gondolok:)

Üdv 32+6 hkm

2014. okt. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már vártam egy ilyen kérdést :)))

Az én babám is naponta 3-4*csuklik. Ma hajnalban is arra ebredtem :))

32hkm

2014. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ezek szerint az én babám még keveset is csuklik. És akkor most fölmerül a kérdés, hogy az vajon normális, hogy ilyen keveset csuklik? :)
2014. okt. 25. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!