Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig akárhány laboreredményem...

Eddig akárhány laboreredményemért mentem a házidokimhoz, meg sem nézte őket, csak a kezembe nyomta. Mikor rákérdeztem, hogy jók egyáltalán, akkor nézte csak át őket, és közölte velem, hogy jók. Normális a dokijaim hozzáállása?

Figyelt kérdés

Konkrétan a háziorvosomról, és a nőgyógyászomról lenne szó. Eddig akárhány laboreredményemért mentem a házidokimhoz, meg sem nézte őket, csak a kezembe nyomta. Mikor rákérdeztem, hogy jók egyáltalán, akkor nézte csak át őket, és közölte velem, hogy jók.


A nőgyógyászom eddig egyszer sem nézte meg a laboreredményeimet, sőt, a kiskönyvemet sem nyitotta ki eddig. Mindig pontosan megvizsgál, kedves, aranyos, de ez valahogy zavar.


Másnál is így van? Vagy csak én fogtam ki ilyen dokikat?

Vagy a védőnőnél futnak össze a szálak? Legalábbis ő szerencsére mindig mindent átnéz, elmagyaráz.


2008. aug. 12. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem mindig megnézi a leleteimet a nőgyógyászom,és ellát mindig jó tanáccsal ha szükséges.
2008. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt fogadott orvosom,de akihez mentem,az mindig belenézett a laboreredményeimbe.Beutalóért a háziorvosomhoz jártam,de ő nem is foglalkozott velem többet.

A védőnőmet viszont nem nagyon láttam a 32. hét után.

Ha úgy érzed nem foglalkozik veled eleget,akkor kérdezz rá,h ez vagy az az érték nem baj,h magasabb-e.Amúgy várandósan kicsit felborul a vérkép és előfordul,h több érték is határon kívül van.A lényeg, h a cukor és a vörös vértest szám jó legyen.

2008. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A dokim mindíg megnézi a laboreredményeimet, sőt ki is pipálja rajta ami jó, és bekarikázza rajta, ami rossz. A kiskönyvemet is nézi, ír is bele. A háziorvosról nem tudok nyilatkozni, mert csak akkor megyek hozzá, ha a táppénzes papírt adja. A vérvételes beutalókat a védőnő adja, a kiskönyvet is ő vezeti.
2008. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Betegjogi képviselőnél tehetsz panaszt. Ez ugyanis nem normális. meg kéne nézze az eredményeid legalább a nőgyógyász. De a házi orvosnak sem árt.
2008. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, lehet hogy érdemes nőgyógyászt váltanod, hiszen neki kérés nélkül át kellene néznie az összes papírodat a labortól kezdve a kórházi UH-n keresztül a cukorvizsgálatig. Ezért jársz hozzá.

Az én dokim minden alkalommal azzal fogad, hogy van-e újabb papíros, majd az megnézi, megbeszéljük és utána vizsgál csak meg.

2008. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!