Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamák segítségét...

Tapasztalt kismamák segítségét kérném alhasi fájdalommal kapcsolatban!?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, tudom, hogy kb. ezer ilyen kérdés van a gyakorin de aggódom! Mostanában (kb. 1 hete) sokat fáj a hasam. Nem menzi szerű görcs, hanem éles fájdalom, nyilalás vagy hasogatás jellegű. Sokszor lentre kisugárzik hüvelybe vagy szemérem tájékra. Mozgásra jön elő, ha lépcsőzök vagy sokat mászkálok, mozgok. Üléskor, fekvéskor nem fáj. Nem állandó a fájdalom egyébként. Akkor fáj leginkább mikor lépek (sokszor alig bírok menni), de hirtelen mozdulatra is vagy ha nagyon mély levegőt veszek. Kicsit olyan érzés is, mintha húzódna vagy feszülne bent valami. Tudom, hogy bizonyos szintű fájdalom normális mivel átrendeződnek bent a dolgok, de mivel első baba, ezért nem tudom, hogy ezek az éles fájdalmak is normálisak-e? Tényleg elég erősen beleszúr néha. Nyugtassatok meg kérlek és segítsetek eldönteni mit csináljak!? Jövő kedden már amúgy is mennék a dokimhoz, a héten nem tudok mert szabin van. Menjek be az SZTK-ba? Az a baj hogy táppénzre kell akkor mennem vagy szabira...Vagy várjam meg már azt a pár napot? Magne B6-ot szedek, ja és 9+5 hetes vagyok.
2014. okt. 29. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagy valószínüséggel semmi baj sincs, viszont ha ennyire rosszul érzed magad, akkor menj el akár as orvoshoz is, mret egyrészt megnyugtat, másrészt ad valami tippet, hogy mit tudsz ellene tenni.
2014. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak nagyon aggódok...nagyon szeretnénk ezt a babát a férjemmel! Borzasztó ez a bizonytalanság! Egyébként nem vérzek és minden tünetem (hányinger stb.) megvan, ez kicsit megnyugtat.
2014. okt. 29. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne itt aggódj és dramatizálj, hanem menj orvoshoz. A világ legjobb nőgyógyásza se fog távgyógyítani, nemhogy hozzá nem értők.

Ha véletlen vetélés lesz, akkor nyugtatod magad, hogy "de hát a gyakorin azt mondták, hogy rendben van"???

2014. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem dramatizalok, hanem kérdést tettem fel es tanácsot kertem nem pedig tavgyogyitast. De ha téged ez ennyire irritál akkor ne válaszolj. En is tudom h orvoshoz kell mennem, a kérdés az volt hogy még a heten vagy pár napot várhatok, szövegértés....
2014. okt. 29. 18:06
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

MOST, szövegértés. Bazz, ennyi alapján egy profi orvos se tud mit mondani. Vizsgálat, leletek nélkül. De majd valaki itt jön a kristálygömbjével és megjósolja neked, hogy épp elvetélsz, vagy csak átmeneti kellemetlenség.

Ennyi erővel egy pénzérmét is feldobhatnál, haszna ugyanannyi lenne.

2014. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem menj máshova okoskodni. Sajnállak hogy ennyire nem szorult beléd empátia. Tesznek fel ide sokkal idiotabb kérdéseket is. En szimplán tanácsot kertem tapasztaltabb kismamaktol, hogy nekik volt e hasonló erzesuk es hogy mit javasolnak. De látom meg mindig nem sikerült felfognod a kérdés lényegét. Leszel szíves máshol levezetni a frusztraciodat.
2014. okt. 29. 20:16
 7/10 anonim ***** válasza:
egyet ertek a kerdezovel.. sokkal idiotabb kerdest tesznek fel es azokra tudnak ertelmes valaszokat adni erre nem? kedves kerdezo 10 hetes vagyok es mindig szurkal a hasam. pihitol jobb. de mindenfelekepp orvos nehogy baj legyen !!!
2014. okt. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm. Végül eljöttem dokihoz, épp itt ülök a szakrendelesen. Remelem nincs gond.
2014. okt. 30. 08:41
 9/10 anonim ***** válasza:
irj majd mit mondott :) utolso vagyok
2014. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia! UH-t nem csinált csak manuális vizsgálatot de az alapján azt mondta hogy stabil a terhesseg es valószínű nincs baj csak a dolgok nőnek odabenn. Remelem is! Most megnyugodtam kicsit.
2014. okt. 30. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!