Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Assam Indiai teától, lehet...

Assam Indiai teától, lehet baja a babának, ha a 8. hét felé járok?

Figyelt kérdés
Tegnap este felé 7 körül megittam egy csésze Assam Indiai Tetley\'s teát,citrommal, mézzel higítva, alig beleáztatva. Nem igazán aludtam tőle éjjel, elég álmatlan éjszakám volt..és ami lényeges, hogy 8.hét felé járok.Eddig sosem ittam kávét, fekete teát sem szeretem annyira,de most megkívántam citrommal.Lehet baja enniy koffeintől a babámnak ?
2008. aug. 13. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én minden reggel kávézom egyet (23 hetes kismama vagyok) és semmi baja nincs tőle a babámnak!Nyugodj meg ezzel nem árthatsz neki!Én a dokimat is megkérdeztem és mondta hogy nyugodtan ihatok kávét!
2008. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmi baj! napi 2 kávé is megengedett. teát is lehet inni nyugodtan.
2008. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
OKs, köszike mindenkinek :) !
2008. aug. 13. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!