Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsound szívhang hallgató...

Angelsound szívhang hallgató nem ártalmas a magzatra nézve? Pl:stresszelés aggódom ez miatt nagyon. Ha nem annyira aktív akkor ráhalgatok csak viszont ártani sem akarok

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ártani nem ártasz vele, bár nem rajonganak érte a babák.

De azt mondom, inkább hallgass rá pár másodpercre, minthogy azon idegeskedj, hogy minden rendben van -e. Az aggódás és idegeskedés is árthat a babának...

2014. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet. Nem kell hosszú ideig hallgatni, csak megkeresed, meghallgatod,h jól van, ettől Te is megnyugszol. Az idegeskedéssel többet ártassz, mintha ráhallgatsz. Nekem is van, én is használta, a babának semmi vaja nem lett tőle. 3 hetes a kisfiam. :-)
2014. nov. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem ártalmas a magzatra:) Mi is vettünk,én csak akkor használom,ha a babát egész nap alig-alig érzem mocorogni és akkor este gyors előkapom, gyorsan megkeresem a pici kis szívét, ez tart olyan 1 másfél percig és már rakom is el:)

De szerencsére nem kell sokat elővennem mert mindig bejelentkezik..

Az viszont már biztos,hogy valahogy zavarja őket,olvastam is és az én kislányom is "menekül előle" De ártani nem ártasz az szinte biztos. Csak nem kell fél meg órákat hallgatni,tényleg csak pár pillanatig,hogy megnyugodj,jah és nem óránként:)

2014. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló hány hetes vagy?Én a 31-dikbe léptem.
2014. nov. 4. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!