Barbi8924 kérdése:

Lehet szexelni?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok es egyaltalan nem kivanom a szexet, soha nem is nedvesedek be. Parom viszont akarna napi 2x es azt hiszi vele van a baj. Tobbnyire ki is elegitem az igenyeit de nem nagyon elvezem. Ez mitol van szerintetek? Hozzateszem ket szarvu mehem van es az elejen 2x bevereztem barnazas pedig eleg sokaig a volt. Az orvos viszont nem mondta hogy nem elhetunk hazas eletet. En viszont azt gondolom hogy a testem igy jelzi hogy a szex most nem tesz jot. Mi a velemenyetek?

2014. nov. 4. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha az orvos nem tiltja, lehet.


A párodat viszont nem értem: miért nem érti meg, hogy napi kétszer nincs kedved:S


Mondtad már neki?

2014. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen mondtam neki es nem is erolteti, csak latom hogy azon agyal mi lehet a gond.
2014. nov. 4. 09:11
 3/8 anonim válasza:
Szerintem üljetek le, és mondd el neki, hogy te most a terhesség alatt nem úgy kívánod a szexet mint előtte. Mondd el neki nyugodtan, hogy nem vele van a baj, egyszerűen nem megy, mert most a hormonháztartás fel van borulva nálad, és egyszerűen nincs rá igényed. A lényeg az, hogy tényleg ne érezze úgy, hogy ő vele van a gond. Egyikőtökkel sincs, mert ez terhesség alatt normális jelenség. Van akinek nagyobb az igénye a szexre az idő alatt, van akinek pedig csökken... Gondolom az első babát várjátok, ezért a párodnak sincs tapasztalata a babavárás apukás oldaláról még... :) 24N
2014. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen valoban elso baba :). Eppen ezrt a neten majdnem minden babavaros oldalt elolvastam, de annyira kulonbozik minden kismama, hogy sose tudom ez most nalam normalis vagy nem
2014. nov. 4. 09:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem kívántam/kívánom egyik terhességemnél sem a szexet.Na jó néha eszembe jut :P De mi most el is vagyunk tiltva.
2014. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha volt vérzés,barnázás én nem szexelnék egyszer se,nem hogy kétszer..

Kérdezd meg az orvost,ne adj arra,hogy nem mondta,inkább kérdezz rá!

Ha lehet,akkor hajrá,de akkor se napi kétszer ha te egyáltalán nem kívánod.. legyen elég a heti 1-2 szerintem.. ez egy másállapot,nem hal bele,ha ki kell bírnia már hónapot kevés szexxel :)

33hkm

2014. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez normális. Mi a 9 hónap alatt 2x voltunk együtt. Mondjuk a párom nem is próbálkozott. Egyáltalán nem kivántam, nem is jutott eszembe. Ez az állapot olyannyira megmaradt, h a fiam már 2,5 éves, de a szex egy nagy 0. Havi 1 alkalom, de gondolhatod h nem én vagyok a kezdeményező...
2014. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi el is vagyunk tiltva, de a férjem egyik terhességem alatt nem gondolkodott, ha mondtam, hogy nincs kedvem szeretkezni. Kielégítettem kézzel és Ő is boldog volt, én meg nem kellett, hogy rosszul érezzem magam amiatt, hogy ne adom meg neki amit szeretne. De ha semmihez nem volt kedvem azt is elfogadta. megbeszéltük, hogy ez egy más állapot és kb hulla vagyok. Megértette. Muszáj megbeszélni, hogy nem vele van a gond. Nyugtasd meg. Nem is baj, ha megszokja, hogy kevesebb a szex, gyerek után sem lesz meg a napi kettő:))))
2014. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!