Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D ultrahangra mennyivel...

4D ultrahangra mennyivel előtte kell bejelentkezni? (Miskolcon esetleg ha tudná valaki)

Figyelt kérdés
konkrétan Miskolcon az Arany Corvinban lévő 4D-re gondolok!Ha tudja valaki megköszönném ha megírná,és még annyit,hogy személyesen is bejelentkezhetek?
2010. jan. 26. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ébn felhívtam őket, és tőlük kérdeztem meg, hogy mennyivel előtte lehet bejelentkezni. (Pár napot mondott, mi egy héttel előtte jelentkeztünk be.) Szerintem személyesen is lehet, nem muszáj telefonon, ha neked az valamiért nem tetszik. Az előszobában mindig van egy nő, ő intézi a papírmunkát.
2010. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs bajom a telefonnal,csak jövőhéten úgyis lesz egy kis dolgom az arany corvinba,akkor mondom ha már ott leszek,személyesen bejelentkezek:)
2010. jan. 26. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!