Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+3Napos kismami vagyok,...

17+3Napos kismami vagyok, jövőhéten megyek 18hetes uh-ra, ti is izgultok a babátokért, hogyvagytok?

Figyelt kérdés

Első baba,tavaly sajnos elvesztettük 8hetesen egy picit már,most hogy idáig már eljutottunk nagyon örülünk,ugyanakkor nemtudom félek hogy minden okés lessz e a babával,Még nemigen érzem mocorogni,néha mintha böködnének de nemvagyok benne biztos hogy ő az,ebbe sajnos még bizonytalan vagyok. Mellsőfali lepényem van.Eddig minden okés volt,most gyógyultam ki egy húgyúti fertőzésből.

Jólenne ha adna egy jelet hogy minden rendben vele..


2014. nov. 4. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak a 12. hetire megyek, de én is nagyon izgulok :(
2014. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én jövő héten hétfőn megyek 18 hetes UH-ra. holnap töltöm a 18. hetet. Én is izgulok hogy minden rendben legyen , még dolgozom ,így a munka lefoglal kicsit, így nem agyalok rajt annyit.. Én már kb két hete érzem mozogni első héten minden másnap éreztem, mostanra már mindennap bejelentkezik. Nálunk is első baba lesz. Az én lepényem hátsó fali, a doki szerint ez a legjobb.
2014. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hath annyira hihetetlen hogy van valaki benned aki rohamosan fejlodik...en sokszor meg alig hiszem el..de felek is mert tavaly2 baratnom is 20.het utan vesztette el a babat..eleg felelmetes hogy ilyen megeshet:( remeljuk nekunk a legjobbakat csajok
2014. nov. 4. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 17. héten vagyok és pénteken megyek UH-ra...és én is izgulok. De ez nálam nem újdonság, mert eddig minden UH előtt izgultam (én az elején, a 6. héten barnáztam, 2 hétig tartott, azóta a baba szépen fejlődik én is jól vagyok).

Szerintem ez normális, főleg ha már sajnos elveszítettél egy babát...de fogjuk fel úgy, mint egy vizsgadrukk. :) Szerintem akkor is izgulál, ha nem lenne semmilyen múltbeli rossz tapasztalatod.

Én például most azon parázok, hogy 1,5 hete talán éreztem a babát és azóta még párszor, de a múlt hétvégén kisebb lett a hasam, mint előtte és a babát is talán tegnap este éreztem, de nem biztos. Úgyhogy én most emiatt vagyok kíváncsi a pénteki vizsgálatra.

2014. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!