Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki hiába szedte az Utrogestant akkor is barnázgatott sűrűn?

Figyelt kérdés

Napi 3x2 t kell használnom. Péntdken leszek 7 hetes. Szinte minden nap, vagy minden másnap van enyhe barnázásom. Mi okozhatja?

Egyébként múlthét pènteken voltam uh n. Akkor minden rendben volt. Szívcső pulzálás is volt. De nagyo aggaszt a barnázás.


2014. nov. 5. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Belőlem konkrétan ömlött a vér napi 6 szem utrogestan mellett, de nekem volt egy hematómám.
2014. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En gyakorlatilag az egesz terhessegem alatt barnaztam. Utro alatt is, igaz valamennyivel kevesebbet. A lanyom 10 hos semmi baja, a terhessegem is problemamentes volt.
2014. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LadyLoss ***** válasza:
Én a 12. hétben vagyok. Az eleje óta erős vérzéstől a barnázásig minden volt, utro mellett is. Hematoma okozza.
2014. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Nekem nem talált az orvos haematomát, de az nem az jelenti, hogy biztos, hogy nincs.

És feküdnötök kellett állandóan? Én most azt vettem észre, hogy egy kis rövid séta után mintha felerősödne a barnázás. Létezik ilyen?

2014. nov. 5. 12:12
 5/8 LadyLoss ***** válasza:
Létezik. Nekem is azt tanácsolták az orvosok, hogy feküdjek, pihenjek.
2014. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is hematómám volt. Barnáztam véreztem, egyik nap pedig konkrétan kijött belőlem a vérömleny egyben. Azt hittem már a magzat jött ki, de nem. Azóta viszont nem vérzek és nem is barnázom. feküdnöm kellene, de amióta nem is barnázom nem is vérzek, nem fekszem, csak kímélem magam. Ma vagyok bent először dolgozni, de mondjuk egész nap csak ülök. Szerintem pihenj sokat, az sokat jelent. Ne aggódj addig amíg nem görcsölsz.
2014. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még azt akartam írni, hogy én kb neki tudtam volna menni a férjemnek, amikor mondja, hogy hát a doki is megmondta, hogy normális a barnázás meg a vérzés.Nagyon kivoltam, annyira aggódtam, hogy lenne már normális terhesség alatt, de tényleg lehet normális. Nyugodj meg. Azzal, hogy az utrot használod és pihensz minden tőled telhetőt megteszel.
2014. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En a terhesseg eleje ota barnaztam 3 x2 utro mellett is. A baba megvan amugy, mar 8 honapos.tobb doki is nezett,hol lattak haematomat hol nem.volt amugy.
2014. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!