Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? 3 napja hasmenésem...

Mit tegyek? 3 napja hasmenésem van.

Figyelt kérdés
Melyik orvoshoz menjek házi vagy nőgyógyász vagy elég a védőnő? 31hkm

2014. nov. 10. 07:41
 1/7 Trafó1 ***** válasza:

mi a hkm???


Szén tabletta, diéta, (keksz,alma), esetleg bélflóra készítmény, sok folyadék.

Ha nem múlik 2-3 nap, akkor orvos, ja és patikában van hasmenés ellen tabletta.

2014. nov. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hkm = hetes kismama :(
2014. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trafó1 ***** válasza:
akkó doki.
2014. nov. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trafó1 ***** válasza:
0%
Kismama nem tanácstalanodik, kismama vigyáz magára:-)
2014. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell panikolni.

Igyal kolat egyel chipset so cukor kombi es nem szaradsz ki.

Esetleg bevehetsz hasmenes elleni gyogyszert de inkabb ne a fertozott szeklet jobb ha tavozik beloled.

2014. nov. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a komplett terhesség hasmenéssel telt, ugyanolyan tünet, mint a gyomorégés, vagy a hányinger. Vigyázz, hogy ne száradj ki, meg figyelj oda az aranyérre. Nekem nagyon kihozta sajnos. Ha nem olyan durva, hogy ne maradna benned kaja, meg folyadék, akkor elég akkor szólni az orvosnak (én a nőgyógyásznak szólnék) amikor legközelebb mégy. Szülés után nekem teljesen elmúlt.
2014. nov. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy dózisú magnéziumtól lett hasmenésem, ahogy visszavettem az adagot, elmúlt. Ha neked nem ettől alakult ki, akkor ahhoz az orvoshoz menj, amelyik a leghamarabb tud fogadni.
2014. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!