Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt átlátszó /...

Terhesség alatt átlátszó / fehér folyás normális vagy lehet valami rossznak a jele?

Figyelt kérdés

Nem barna, semmi színe nincs, olyasmi, mint ami régen 2 menstruáció között a peteérés időszaka körül jelentkezett.

9. hétben vagyok, semmi panaszom nincs, nincs is fertőzésem, de a folyás csak most jelent meg.

( [link] - ezt elolvastam, tehát tudom, hogy egyébként normális, de terhesség alatt?)

Nem akarom fölöslegesen zavarni az orvost, szóval, ha valaki tud róla valamit, volt ilyene, akkor megköszönném a segítséget.



2014. nov. 12. 11:02
 1/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Teljesen normális dolog, terhesség alatt még bővebb, még vizenyősebb, mint normál ciklusban.
2014. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. nov. 12. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen oké- nekem a 3.trimeszterre olyan sok lett, hogy néha attól féltem, hogy magzatvíz.

Erre szerencsére van már betét.

2014. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!