Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv kismamik, leírnátok...

Üdv kismamik, leírnátok milyen volt a 12. heti ultrahang? Mit csinált a babátok? : )

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok nektek milyen volt a vizsgálat, nekem nagyon jó élmény volt. Hatalmas plazmatévén lehetett nézni a babát és nagyon-nagyon ficánkolt! Rugózott meg ásitott/ivott is. :) Egy pillanatra láttunk valami kiálló kis izét, az ultrahangos fiúnak tippelte, már ilyen korán. :) Képet is adtak! beszámolókat szívesen meghallgatnék.. Párotokkal voltatok? Ha igen mit szólt? :)

2014. nov. 12. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én még messze állok ettől, a 6. hétben vagyok :) Csak kiváncsi vagyok, hogy a párodat is bevihetted magaddal? És ha igen, az hogy működik, te mondod, hogy a párod is bejönne, vagy csak bement? Mert úgy hallottam, hogy nem mindenhol engedik :(
2014. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem jött a párom sajna, mivel dolgoznia kellett akkor, én csak meséltem neki meg a képet mutattam. Én sztk-ban voltam, és ki volt írva az ajtóra ha jól emlékszem hogy egy személyt bevihetsz, de ha többet akarsz akkor azt is el kell fogadni ha éppen nincs elég hely hogy bejöjjenek. Nem tudom hogy volt megfogalmazva de ez volt a lényege, és amúgy egy kicsi szoba volt csak, ahol 3 embernél több nem is fért volna be. De voltak még kismamik akik párjukkal jöttek, nem hiszem hogy ne engednék be őket is. Viszont lehet hogy ez kórházanként változó.
2014. nov. 12. 15:58
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha telefonon kell időpontot kérned, ahogy nekem is, kérdezz rá a telefonban.
2014. nov. 12. 15:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Az tök jó sztk ahol plazma tv van.
2014. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én magánba megyek, nem sztk-ba, és ott is nagy plazma van :) Remélem akkor ott simán megengedik.
2014. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem láttam szinte semmit mert csak egy pici monitor van amit a szonográfus néz. Néha odafordította hozzám. De akkor szerintem csinált róla egy képet. Éppen az újját szopizta.

Tök aranyos. A lányomnál is ugyanez a gép volt ott sem láttam semmit. Csak mikor elmentem 19. héten egy másik orvoshoz ott volt plazma tv és mindent láttam. Ficánkolt össze vissza.

Bejöhetett a párom a 12. hetire és a többire is kivéve a 18. genetikaira nem.

2014. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nyuszmoo ***** válasza:
100%
Párom mindenhova jön be, nem kérdezünk. Egyébként te döntöd el.Ő babája is, és tudni akar mindent:-) a nőgyógyászhoz én kérem h ne jöjjön, mert az nekem kellemetlen. A 12 hetesen a mávban voltunk. Nekünk is fiúnak tippelték:-) szupermenes pózban volt, egyik keze kinyújtva. Kicsit mocorgalt, aztán nagy lendületet vett, és elfordult:-) sose szereti az uh-t, de imádjuk nézni.
2014. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Párommal voltunk, még el is érzékenyült. Mondta az orvos, hogy most ébredt a baba, mozgolódott, nagyon szép volt.

Ehhez képest ma voltunk nst-n és mondta a doki, hogy szerinte ma vagy holnap éjszaka találkozni fogunk. :) Már nagyon izgatott vagyok!

2014. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nagy élmény.SZTK-ba járok gondozásra,és nem,hogy tv nincsen,de még a monitort sem fordította oda,hogy láthassam.A férjem nem volt ott.
2014. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én végig láttam mindent egy plazma tévén, nagyon érdekes volt. Annyira, hogy teljesen megfeledkeztem közben, hogy a saját babánkat látom, tisztára mintha ismeretterjesztő filmet néztem volna. A doktornő nagyon aranyos volt, végig kommentálta az egészet. A babám aludt, de nem voltam meglepve. Egy probléma miatt 8-13 hetes korig szinte hetente láttam a babát, de mindig pont aludt - de ez legyen a legnagyobb bajom. Pedig a doktornő megpróbálta a végén felkelteni, hogy végre lássam mozogni is, de se nyomkodásra, se köhögésre nem ébredt fel. Ettől még hatalmas élmény volt (a többi uh-n csak egy pillanatra láttam a babát, mert ott mindig csak az adott problémát ellenőrizték). A párom nem tudott velem jönni, mert munkaidőben volt az uh, viszont képeket kaptam. A nemiszerv és gerinc által bezárt szögből lánynak tippelték, majd kíváncsi leszek, hogy bejön-e.
2014. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!