Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kezelitek amikor...

Hogyan kezelitek amikor kivánjátok a szexet, de az orvos nem javasolja?

Figyelt kérdés

Ismeretlen okokbol volt bevérzésem,igy nem tanácsolja a doki.

15-hetes vagyok. Végig tiltani fogja a doki?

Ez nagyon rossz lessz ugy érzem...



2014. nov. 12. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a baba érdekében simán le lehet mondani a szexről,akár a végéig is.
2014. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

bizony, rossz a lessz!


sehogy nem kellett kezelni, a babám volt a fontos akkor ott, tartom magamat annyira intelligensnek, hogy leküzdjem ezt a fiziológiai szükségletet :)

36. héttől lehetett újra, addig 18-34 hét között véreztem, végig feküdtem, kórházban is, végig aggódtuk azokat a heteket

2014. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Lesz, nem lessz...

Úgy lehet bírni, hogy emberek vagyunk nem állatok, létezik önuralom, ha gyereket vállal az ember számolni kell azzal, hogy le kell mondania bizonyos dolgokról.

2014. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Úgy, hogy nem szeretkeznénk. Én terhességi cukros voltam, az édességről kellett lemondanom majdnem fél éven át, pedig én imádtam a csokit, a gumicukrot, süteményeket, minden "szar, szemét" kaját, mégis megtettem a gyerek érdekéért. Hamar elmegy ez a pár hónap.
2014. nov. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Teljesen megértelek. Nálunk 8 hetes kortól van betiltva a szex (orgazmus is) méhszájon fekvő lepény miatt. Nem kellett feküdni egész nap, de le voltam tiltva egy csomó dologról - guggolás, hajolás, emelés. Azóta javult a helyzet, mert már csak a méhszáj szélét érinti a lepény (12 hetes uh), így már fizikailag aktívabb lehetek, mehetek dolgozni is, de a szex lesz az utolsó, amit engedélyeznek. Most 14 hetes vagyok, jövő héten kell visszamennem a dokihoz és nagyon remélem, hogy már teljesen jó helyen lesz a placenta.


Iszonyú nehéz volt eleinte, mert mióta terhes vagyok sokkal jobban kívánom a szexet. Korábban többször volt abból feszültség, hogy a páromnak nagyobb az étvágya, és olyan jól érintett mindkettőnket, hogy végre egyezünk a kérdésben. Persze miután bevéreztem egy hétig gondolni se mertem a szexre, de aztán újra jött a vágy. És nemcsak a szex volt a probléma, hanem hogy otthon kellett maradnom és közben alig csinálhattam valamit. Úgy éreztem, mintha nyomorék lennék és még a nőiességemtől is megfosztottak volna. Tudom, hogy túlzás, de így volt. És mivel a felfokozott libidó nem hagyott alább egyre vadabb álmok kezdtek kísérteni és nagyon meg voltam ijedve/ bűntudatom volt, nehogy véletlen alvás közben orgazmusom legyen. Azóta lett jobb a helyzet, hogy egyrészt visszamehettem dolgozni, másrészt a párom elmondta, hogy így is szuper nőies vagyok, imád, túl leszünk ezen is és milyen kivételes lesz majd az első alkalom a hosszú szünet után.


Csak kitartást tudok kívánni neked. Mi azt találtuk ki (miután betelt a pohár és sírva fakadtam), hogy heti egyszer elmegyünk randizni és úgy teszünk a szex terén, mintha csak most ismerkednénk - vagyis csak petting engedélyezett. Így betartunk minden szabályt. Nyilván a jó mellett ott van közben a rossz is, hogy sokkal többet kívánnék, de mégis a lelkemnek segít és úgy érzem az övének is.

2014. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele hogy a baba érdekében lelehet mondani a szexről.


A kérdésem az volt hogy ha a kismama eljut odáig, hogy túl van a sokkon,amit kapott.Amikor szembesűlt azzal hogy árthat a babának. És kivánja a párját az hogyan éli meg,amikor már igenis KIVÁNJA.

Kedves 5-ös köszönöm hogy leirtad. :)

2014. nov. 13. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!