Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményeket várok! Ti vállaln...

Véleményeket várok! Ti vállalnátok még egy gyereket a helyemben?

Figyelt kérdés
Ellenne: Parkinsonos 78 éves anyós,akit én ápolok,még valamennyire járóképes, stresszes apuka(nehezen alszik vissza,ha felébresztik éjjel,ez pedig egy újszülöttel előfordul :), -ő egyébként szeretné,hogy legyen), harmadik császár lenne, enyhe méhsüllyedés,amit intim tornával jól" kikezeltem". Mellette: Szeretem a gyerekeket, mindig is hármat akartunk, anyagilag rendben vagyunk, a férjem sosem akarta,hogy dolgozzak egy munkahelyen, (ápolónő vagyok)azt hiszem ebbe már én is belenyugodtam. 31 éves vagyok,szorgalmas,kitartó,kedves , kissé hiányzik a kihivás az életemből. Vajon három gyerek az már kihívás lenne?

2014. nov. 13. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Elljél, csak dolgozni ne kelljen! XD
2014. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szoktam dolgozni, attól,hogy nem munkahelyem van, mindig találok munkát.Értelmes emberek véleményét is várom,mert emberek vagyunk,nem marhák. ( A legtöbben,de ugye van kivétel is )
2014. nov. 13. 11:25
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Ha úgy érzed,hogy az anyósod ápolása mellett belefér a kisbaba,mert nem terheled túl magad,és nem leszel túlfeszült..stb..akkor igen,mert szerintem ez az egyetlen "kivetni való"

Én simán bevállalnám :)

2014. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem szülnék. Tényleg nem rosszindulatból de mi lenne veletek ha valami baja lenne a párodnak, és ennyi év munkakiesés után neked kellene eltartani a gyerekeket?
2014. nov. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem minden nagyon szép és jó lenne a kérdésben. Egy dolgot hiányolok úgy az egésznek a dinamikájából: téged. Te mit szeretnél? "ő egyébként szeretné,hogy legyen" "a férjem sosem akarta,hogy dolgozzak egy munkahelyen" "azt hiszem ebbe már én is belenyugodtam". Én soha nem értettem azokat a kapcsolatokat, amelyekben az egyik félnek a saját életéről szóló döntésbe a másik fél vágyai nyomán bele kell nyugodnia. Írod, hiányzik a kihívás az életedből. Beszélgessetek erről. Hogy mi ez a kihívás. Egy harmadik gyerek? Egy munka? Valamilyen új végzettség, esetleg munka más területen? Ezt tisztázzátok először, és akkor talán nem leszel olyan bizonytalan, hogy anonim oldalon kérsz tanácsot.
2014. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon beleláttál a lényegbe, amikor beszélgettünk erről,mindig értetlenül állt ,miért akarok munkát vállalni,ha nem muszáj, ki ápolná anyóst,ki vinné a gyereket iskolába, kevés a lehetőség,éjszakázni kellenne, egyszóval minden erejével hadakozik,lebeszél,irritálja a dolog nagyon, már néha én se értem miért,de nekem valami változásra szükségem van, ezért gondoltam a gyerekre, mivel hozzájuk értek,szeretem őket. Mégis ott bujkál a gondolat,hogy ezzel az utolsó esélyem is elvész,hogy dolgozhassak.
2014. nov. 13. 11:55
 7/15 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy azért akarom,mert ez a legegyszerűbb megoldás?Amikor nem kell ellenállásba ütköznöm,de mégis hasznosnak érezném magam,erre most jöttem rá.
2014. nov. 13. 12:05
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a 7-es kommentedben mindent megmagyaráztál. Vágysz a változatosságra, hogy hasznosnak érezd magad, és a 3. gyerekkel kapcsolatban nincs ellenállás. De tudod, ez a gyerek is fel fog nőni egyszer. Ha dolgozni szeretnél, dolgozz, a férjednek ezt nincs joga megszabni.
2014. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 13. 12:14
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudjátok fiatalon férjhez mentem,csak sodródtam az árral,mindig azt csináltam,amit elvártak tőlem,meg akartam felelni mindenkinek, csak közben elvesztettem önmagam.
2014. nov. 13. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!