Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egyuttlet utan hany nappal...

Az egyuttlet utan hany nappal erdemes tesztelni, hogy eredmenyes legyen? Nektek mi volt a legkorabbi idopont amikor mar mutatta a terhesseget a teszt?

Figyelt kérdés

2014. nov. 13. 14:01
 1/7 anonim válasza:
0%
3 napot szoktak mondani!
2014. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A teszt 10-14 nappal az aktus után mutatja ki elöször a terheséget.
2014. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 napos terhesség azt jelenti, hogy három nappal a beágyazódás megkezdődése után. Szóval amikor már kapcsolat van a baba és az anya között és a szervezetben megjelenik a HCG. Én azt mondom tesztelni, csak a kimaradt menstruáció esetén szabad. Már csak azért is, mert beindulhat a beágyazódás, de ha a kezdemény életképtelen az rendes menstruációval ürül. Szóval kaphatsz fals pozitív eredményt is.
2014. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Legbiztosabb akkor, ha a menstruáció már legalább 1 hetet késik. Tudom nehéz addig várni, de az már biztosabb eredményt ad.
2014. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy egy hetet késsen, elég egy napot is. Mondjuk én aktus után 11 nappal pozit teszteltem, most vagyok 5 hetes, de voltak már tüneteim, így sejthető volt, hogy pozitív lesz a teszt. Kimondottan csak azért csináltam meg, mert feszült a méhem, megnőtt a cicim és bekeményedett, fájt.
2014. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha pontosan tudod az ovud dátumát és akkor voltatok együtt, akkor onnan számolj 14 napot. Én így csináltam és a 15. napon teszteltem...pozitívat. :)

A 14 nap alatt megtörténik a beágyazódás és a HCG is elkezd termelődni, ezért kell ennyit várni.

2014. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a digitalis CB nemvart elott ket nappal mar kimutatta, bar nekem hamarabb is volt a peteeresem 3 nappal..
2014. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!