Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik voltak már, hanyadik...

Akik voltak már, hanyadik héten kell menni magzati sziv uh-ra?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2014. nov. 13. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt egyik gyerekník sem külön uh erre. A 12 és a 20 héten nézték a szivét is jobban.


3 gyerekes anyuka

2014. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Erre megvan az a hét,amikor menni kell rá,mikor már ki van fejlődve szinte teljesen a sziv,hogy át tudják nézni rendesen.Ez kifejezetten magzati sziv uh,amire pestre kell mennünk majd,de nem tudom mikor kell.Gondoltam hátha itt tudja esetleg valaki.

2014. nov. 13. 17:26
 3/13 anonim ***** válasza:

Elvileg úgy tudom,hogy akkor küldenek szív uh-ra,ha találnak valami nem oda illőt..

és általában a 18.hetin veszik észre.. hány hetes vagy?

2014. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

13 hetes vagyok.

Nem,nekem azért kell mennem,mert a családban volt szivfejlődési rendellenesség.

2014. nov. 13. 17:49
 5/13 anonim ***** válasza:

én annak idején 23. héten mentem Hajdú doktornőhöz.

szintén hasonló ok miatt.

engem nagyon leszídott a doktornő, hogy baromi későn mentünk, mert 1 hét nem elég ha gond van, következő terhességnél jóval korábban, 12. hét körül vár!

2014. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi ezt a vizsgálatot külön kértük az Istenhegyin, 18-20 hét között csinálják 15 ezer Ft.
2014. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Igazából az elsőnél is kellett ugye menni,de az már 5éve volt.A Haller utcába voltunk,Kádár Krisztinánál,de ő már nyugdijas ha minden igaz... de nagyon lecseszett engem is,mert a 32.héten mentem....

Ezért szeretném tudni hogy mikor kell erre menni.

De majd úgyis ki kell keresnem a neten a cimet,tel.számot,aztán felhivni őket időpontért,akkor majd megkérdem mikor kellene menni.Remélem nem kell hónapokat várni rá....

2014. nov. 13. 18:04
 8/13 anonim ***** válasza:

jaa,értelek!!

de ugye nem volt semmi baj a másik babáddal se?

2014. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem!Bár már rég vissza kellett volna menni egy kontrollra.....de most ha úgyis megyünk,remélem sikerül mindkettőt megnézni egy napon,hogy ne kelljen 2x menni ezért.
2014. nov. 13. 18:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam volt kockázati tényező, így Hajdú Júlia doktornőnél voltam 16 hetesen, majd 21 hetesen, aztán végig a 30. hétig jártam hozzá 2-3 hetente magzati szív uh-ra.
2014. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!