Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utoslso hetekben jaro kismamak...

Utoslso hetekben jaro kismamak, nektek hogyan indul a reggel? En mar lefekveskor felek az ebredestol, mert majdnem mindig pocsekul erzem magam.

Figyelt kérdés

Mindenfele nyugom van reggel. Ejszaka alszom rendesen, megis hulla faradtan ebredek, aludni nem birok tovabb. Faj a fejem, szedulgetek.

Ejszakankent gyakran meghuzodik a pocakom, amikor jobbrol balra fordulok at.

Mar 1-2 hete mensi-szeru fajasok vannak az alhasamban ebredeskor es a derekam is faj, illetve a csipom (ez gondolom az allando oldaltfekvestol), valamint a belso combomban izomlaz erzes van.

A folyasom is tobb reggelente (bar ez logikus, hiszen ejszaka biztosan osszegyulik a huvelyemben, reggel meg a gravitacio miatt egyszerre tavozik).


A masodik babamat varom, az elsovel ilyen nem volt. Most is csak a reggelek szenvedosek, egyebkent napkozben jol vagyok, mozgekony maradtam.

Nagyon remelem, hogy szandekozik meg kijonni a babam, mert szeretnem bent tartani ot is a negyvenedik hetig, egyebkent most vagyok 37 hetes.


2010. jan. 29. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
35 hetes vagyok és hasonlóak a tünetek.Több a folyásom,dagad a mellem,nehezen mozgok,érzelmileg labilis vagyok,vizes a lábam és a kezem,ég a gyomrom,aludni tudok de többször megyek pisilni,a baba állandóan mocorog néha fájdalmasan.Üdv a klubban:)
2010. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az éjszakákat nem szeretem, a reggellel nincs problémám, sőt várom, hogy fel lehet kelni. Nem tudok már hónapok óta aludni. Nekem nem jó oldalt, mindig bekeményedik a hasam, vagy elkezd húzódni, fájni az oldalam. Pár napja, mintha a hátonfekvés nem tetszene a babámnak esténként, annyit mocorog, nem akarja abbahagyni. Tegnap is többször felültem, akkor abbahagyta, úgy megnyugodott.

Ami még kellemetlen, hogy egyre erősebb, napról napra. Olyan erővel feszít, hogy hihetetlen. De már nem sok van hátra. :) Ezt már tényleg ki lehet bírni.

38+2 hetes

2010. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

A tünetek Nekem is hasonlóak.A kéz láb dagadás elmúlt valamennyire,vagyis most is olyan csak nem annyira durván ,mint egy hete.Akkor annyira gáz volt,hogy menni is alig tudtam,hatalmasra dagadt,úgy éreztem minden lépésnél kidurran.De kb 5 napig csináltam hogy szinte teljesen sómentesen ettem+napi 1 liter tej,tejterméket(,bármi ami fehérje a doki javasolta,mert magához vonzza a vizet és kiviszi a szervezetből)És bevált:-))

a többi,éjszakai nem alvás szintúgy megvan.Állandóan forgolódom,ami ugye nem egyszerű.felkelni is nehéz.állandó pisilni járás,tényleg néha már megváltás a reggel:-)

Lábfájás,csípő,derékropogás.csontfájdalom(olyan mintha puha lenne)Na meg hascsikarás+mensi szerű fájdalom,grátisz hasmenéssel:-)

Ja és erős a kiscsaj,mostmár tényleg tud fájdalmat okozni,mikor kifeszíti magát(nem kicsi már majdnem 4 kg.)

Úgy kb csak ennyi bajom van,de nemsoká itt lesz a kezemben a kicsi lányom,és akkor már úgysem érdekel,hogy mi volt:-)))

39+6 km

2010. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
detto,csajok !!! Ez már kibírhatatlan :D mint egy holtkóros ugy járkálok éjszaka óránként a wc-re,nem tudok aludni,nem tudok feküdni,ha pedig ülök,nyomom a farcsontom.Már vége lehetne...még 4 hetem van,remélem picit előbb jön a picurka
2010. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!