Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hétben 1-2fokban érett...

35. hétben 1-2fokban érett lepény normális?

Figyelt kérdés

sziasztok

kicsit megijedtem.. 32hetesen vizes folyással elmentem az orvosomhoz,aki megerősítette,hogy fertőzésem van. Mint akkor kiderült,kevesebb a magzatvizem az átlagnál...

vissszarendelt 34.héten,és ismét megnézte a magzatvizet ami még mindig kevés.. viszont,két hét alatt a lepényem 0-ról ,1-2fokban éretté vált!

Ha ilyen ütemben öregszik,és kevés a mgazatvizem előbb számítsak a babára?

Legközelebb ismét 2hét múlva megyek az utolsó uh-ra,közben hetente NST,jövőhéttől


2014. nov. 19. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 31. héten volt 1-2 fokban értett. Megkérdeztem, hogy ez nem gond-e, és azt válaszolta, hogy itt ez már teljesen normális. A vége felé már gyorsabban fárad, de nem jelenti azt, hogy nem tudja ellátni a feladatát. Kihúzhatném akár a 42.-hétig is, ha nem kellene a cukor miatt a 38.-héten mindenképp megindítani. Szóval e-miatt nem feltétlenül kell előbb számítanod a kis jövevényre :)
2014. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32 hetesen volt ennyi nem volt gond. Inditassal szültem betöltött 40 héten.
2014. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nagykönyv szerint kábé eddig fejlődik a méhlepény és ettől a ponttol kezdve öregszik, szóval teljesen normális.

A fertőzés miatt meg ne aggódj, nekem elejétől van, mondták, hogy közben nem kezelhető, csak szüléskor és akkor kezelik a babát is.

2014. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2014. nov. 20. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!