Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tejszínhab színű és állagú...

Tejszínhab színű és állagú folyás a canesten hüvelytabletta hatása lehet?

Figyelt kérdés

Kiderült h gombám van, eddig sosem volt ilyen folyásom. Tegnap éjszakára helyeztem fel legelőször a hüvelytablettát, erre késő délelőtt tejszínhab színű és állagú folyásom lett.

24hkm


2014. nov. 20. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen attól van, éjszaka feloldódik odabent a tabletta, és másnap kifolyik egy része. Ha az utolsót is elhasználtad, előfordul, hogy az azt követő napon is lesz még egy kis enyhe folyás.
2014. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már majd nem megijedtem ,hogy valami probléma van a babával.
2014. nov. 20. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
nyugi :D nekem a méh és hüvelygyulladásra írtak már vitagyn c-t, vagilactot és most kliont. mindegyik így jött ki másnap.... elég kellemetlen volt a melóba amikor a maradék tabletta felpezsgett és mint a pezsgőtabletta kijött...
2014. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!