Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23+4hetes vagyok, a nátha...

23+4hetes vagyok, a nátha ráment a fülemre, hogy kezelhetném?

Figyelt kérdés

Ha fújom az orrom,a jobb fülem bedugul,és fáj-úgy bele nyilall.Mit tudok ez ellen tenni?

Mert valójában csak az orrom folyik,sem a torkom,sem másom nem fáj,lázam sincs.


2010. jan. 29. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gőzölj kamillával, és a fejedet fordítsd el, hogy a füledet érje a gőz!

Ezenkívül nagyon jó a meleg sós zokni. Zokniba sót raksz, mintha babzsák lenne, begumizod a tetejét, belerakod serpenyőbe, és átforrósítod a tűzhelyen! Ezt rakod melegen a füledre, nagyon jó!!

2010. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb:Gyógyszertár vagy drogéria:Kis üveges Naturland Svédcsepp kb.ezer forint.Akkora vattára ami nedvesen belefér a füledbe,jól átitatod,beteszed a füledbe éjjelre,ha kiesik pótolod nappal is,két-három nap,és elmúlik.A só nekem is jó volt,de a kezelés vele 5-6 napig tartott,ez három után rendberakott.Jobbulás!!!
2010. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fülgyertya.
2010. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fülgyertya és kövirózsa csepp. Nekem ez szokott segíteni.
2010. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a kövirózsa tuti!!!Szerzel valahonnét,leveszed egy levelét és abból cseppentesz este lefekvéskor a füledbe.Reggelre meglásd semmi baja!!!
2010. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
infralámpa, az nekem mindig beválik a fülemre. A fülgyertyát is szeretem, de attol néha roszabb, ha már eleve fájt elotte...
2010. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,remélem hamar elmúlik :-) valamelyik csodaszertől
2010. jan. 31. 08:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kövirózsa cseppet lehet venni gyógyszertárban is.
2010. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 6 hetes terhes voltam mikor begyulladt a fülem és nem mentem rá bevenni semmit, de azt tudtam, hogy a kövirózsa leve belecseppentve gyulladáscsökkentő, és kb 3 nap alatt megszünt a gyulladás, már nem hasogatott, nem nyilallott a fejem irányába. Szerintem is azt próbáld ki.
2010. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ami nekem nagyon bevált, vény nélkül lehet kapni kövirózsa cspp .két nap alatt elmúlt tölle,pedig nekem rohadtul fájt.36hetes kismama
2010. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!