Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell a terhesség alatt...

Miért kell a terhesség alatt sok folyadékot inni? Én sajnos nagyon keveset tudok:S

Figyelt kérdés
Van olyan nap hogy csak 3-4 dl-t iszok,mert egyszerűen nemtudok többet,semmi nem esik jól,van hogy már ez is "jönne vissza":SEz mennyire baj ha ilyen keveset iszok?Lehet valami baja a babának?Általába 1L-t,de nem mindig,ritkán több-kevesebb!Nyáron biztos más lesz,akkor nyilván többet fogok,de az még odébb van!
2010. jan. 29. 20:09
 1/7 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy 11hetes kismama vagyok.
2010. jan. 29. 20:10
 2/7 anonim válasza:
25%
Azért,hogy sok tejed legyen!Igyál többet a babád érdekében!
2010. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert ahogy nő a baba, úgy több véred is képződik és ehhez több folyadék is kell. Valahogy rá kell venned magad, hogy többet igyál. A szülés után meg azért kell, hogy legyen miből pótolnod a folyadékot, amit a baba kap a tejeddel.

Ha hányingered van, tegyél egy pár karika gyömbért a vízbe, de igyál!

2010. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kősőbb még fontosabb lesz, mert a magzatvíz kb 3 liter már a végén, és ez 3 naponta cserélődik. Halálosan fáradt leszel, ha nem iszol eleget. Én éjjel is felébredek, és megiszom 1 üveg ásványvizet. 2. trimesztertől már könnyebb lesz. És ne éhgyomorra igyál.
2010. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam az ivással, mint Te, de mivel ikreket vártam, nálam még fontosabb volt a sok folyadék. Én úgy oldottam meg, hogy fokozatosan növeltem a folyadékbevitelt, így szülés után már végképp nem volt gond, amikor a megfelelő tejmennyiség elérése érdekében napi 5-6 liter folyadékot kellett meginnom.

Kis mennyiségben növeld az adagot és igyál sok gyümölcslevet, szénsavmentes ásványvizet! Kitartás, sikerülni fog!

2010. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, az első hetekben sokan voltunk így. Én gondolni se bírtam a vízre. Valaki ajánlotta a 100% natur narancslevet. Azonnal hozattam a Tescoból, és kb 1 óra alatt megittam 1 litert belőle. Aztán néhány nap múlva jobb lett, igyekeztem ha keveset is de gyakran inni. Úgy a 12. hét végén elmúlt a víz-undorom. Remélem Nálad is így lesz.

Boldog babavárást!

28 hetes kismami

2010. jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a vérképzéshez,hogy a magzatvized mennyisége normális legyen ,hogy ne száradjon a börőd,és hogy ne legyél fáradt stb.36km
2010. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!