Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák és anyukák akik...

Kismamák és anyukák akik rövid méhnyakkal vitték végig a terhességet, hogyan viseltétek a sok fekvést, volt valamilyen negatív hatással a szülésre a kevés mozgás?

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az lenne a kérdésem mikor rövidült meg és mennyire? Nekem a 34.héten lett rövidebb,én már akkor nyugodt voltam hogy ha meg is születne baj már nem lehet hisz érett.Egyébként a lényeg hogy ne nyíljon ki.Az veszélyesebb. Szerintem szépen óvatosan mindent lehet.
2014. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
23. hétben derült ki, most a 27. hétben vagyok. Az óta nem jártam el nagyon semerre mert az orvosom azt mondta, hogy fél óránál többet ne sétáljak. Megcsinálom a házimunka könnyebbik részét és elsétálok a szomszéd kisboltba, de mást nem csinálok, csak fekszek.
2014. nov. 25. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy nem lehet általánosítani. Valakinek titokban görcsök nélkül nyílik ki,valakinek meg ha éppen 12 órát vajúdik is nem nyílik a mehszáj. Szerintem kímeld magad a 34.hétig. Utána kicsit bátrabb lehetsz. Jól csinálod. Pihenj sokat most még megteheted.Én anno kórházban is voltam magnézium infúziós kezelésen e miatt. Persze kicsit görcsöltem is.Mégis végig vittem a terhességet. Előző voltam.
2014. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!