Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állítólag négy hetes terhes...

Állítólag négy hetes terhes vagyok, mikor érdemes dokihoz menni, hogy lásson is valamit? Jövő hétre kaptam időpontot, az nem korai még?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg 5 hetes leszel jövöhéten akkor talán már látni fog valamit. elvileg a jó orvos ha nem lát még semmit akkor csinál egy vér tesztet amit megimétel 2 nap múlva és akkor megtudja mondani hogy tényleg terhes vagy. igaz sokszor nem csinálnak semmi tesztet jobb esetben azt mondják menj vissza 1-2 hét múlva, rosszabb esetben aztmondják nem is vagy terhes.
2008. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég dokihoz menni csak 6 de inkább 7 hetesen mert akkor már nemcsak azt látni hogy terhes vagy hanem a pici szívverését is.
2008. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első babámmal 7 hetesen voltam, akkor már lehetett látni a hüvelyi ultrahangon, és volt szívhangja is. Ekkor fogadott dokim volt. A mostani babámmal 5 hetesen voltam először. A doki megvizsgált (ultrahang az nem volt), és azt mondta, hogy nagyon korai, nem érez semmit, de lehet, hogy azért van, mert nagyon hátrahajló a méhem. Kérte, hogy ultrahanggal ellenőriztessem, de csak két hét múlva. Úgyhogy újra hét hetes voltam, amikor normál ultrahanggal megerősítették, hogy terhes vagyok, és megállapították, hogy a szívműködés is rendben van.
2008. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7-8. héten. Akkor lesz már szívhang is. Ha hamarabb mész, akkor csak azt tudja megállapítani, hogy méhen belül van-e, úgy is visszahív a 7-8. hétre a szíbhang miatt.
2008. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!